vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Весна іде, красу несе, А в тій красі радіє все. Леся Українка Хто із нас не любить пробудження природи після зимового сну? Весна – це нове життя. Мабуть, не випадково Великдень святкується саме цієї чудової пори, пори оновлення. Кожна людина чекає нових сходів, молоденьких пагінців, свіжої зелені та Воскресіння Ісуса Христа. А малеча – веселих свят, смачної паски, яскравих писанок та улюбленої гри «На вбитки» крашанками. І свій настрій дітвора відтворює у поведінці, в усьому тому, що робить, до чого торкаються маленькі рученята. 4 травня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні розгорнуто виставку творчих робіт «Веселий настрій Читайликів».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Заходячи у Казкоград, мимоволі посміхаєшся, бо на тебе дивляться кумедні курчата з різнокольорових пасхальних яєць, які виготовили учні 4-А класу ЗНЗ № 199, чарівні квіти, розфарбовані дошкільнятами із старших груп «Дзвіночки» та «Ромашки» ДНЗ № 495, а перекликаються усі ці витвори невтомних дитячих рученят зі стрітенськими жайворонками, зробленими учнями 3-Б класу ЗНЗ № 199.
Кожен відвідувач Казкограду мимоволі зупиняється з усмішкою на вустах аби розгледіти неймовірні дитячі роботи та увібрати у себе радість, щастя, яким випромінює кожен експонат виставки.
Запрошуємо усіх відвідати виставку, яка буде діяти у бібліотеці до 1 червня. Не пошкодуєте!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: