Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Весна іде, красу несе, А в тій красі радіє все. Леся Українка Хто із нас не любить пробудження природи після зимового сну? Весна – це нове життя. Мабуть, не випадково Великдень святкується саме цієї чудової пори, пори оновлення. Кожна людина чекає нових сходів, молоденьких пагінців, свіжої зелені та Воскресіння Ісуса Христа. А малеча – веселих свят, смачної паски, яскравих писанок та улюбленої гри «На вбитки» крашанками. І свій настрій дітвора відтворює у поведінці, в усьому тому, що робить, до чого торкаються маленькі рученята. 4 травня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні розгорнуто виставку творчих робіт «Веселий настрій Читайликів».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Заходячи у Казкоград, мимоволі посміхаєшся, бо на тебе дивляться кумедні курчата з різнокольорових пасхальних яєць, які виготовили учні 4-А класу ЗНЗ № 199, чарівні квіти, розфарбовані дошкільнятами із старших груп «Дзвіночки» та «Ромашки» ДНЗ № 495, а перекликаються усі ці витвори невтомних дитячих рученят зі стрітенськими жайворонками, зробленими учнями 3-Б класу ЗНЗ № 199.
Кожен відвідувач Казкограду мимоволі зупиняється з усмішкою на вустах аби розгледіти неймовірні дитячі роботи та увібрати у себе радість, щастя, яким випромінює кожен експонат виставки.
Запрошуємо усіх відвідати виставку, яка буде діяти у бібліотеці до 1 червня. Не пошкодуєте!