Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

В бібліотеці імені Олександра Копиленка відбувся тиждень пам’яті й надії “Чорнобиль в долі України”, приурочений 30 роковинам Чорнобильської трагедії.

IMG_0021

Минуло 30 років, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: i тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Цей день буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однiєю надiєю. На проведення цього скорботного тижня відгукнулись всі школи мікрорайону.
А почали його 20 квітня в Міжнародний день Матері-Землі екологічним репортажем «До природи не неси шкоди». До пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії, встановленого до 25-річчя Чорнобильської катастрофи, учні 5-а класу ЗНЗ № 2 поклали квіти. Завідувач бібліотеки Лариса Жарова наголосила на тому, що наша пам’ять і пам’ять багатьох наступних поколінь знову і знову буде повертатися до трагічних квітневих днів 1986 р. Чорнобиль став символом горя і страждань, покинутих домівок, сплюндрованої землі. А ще символом першої найвражаючої екологічної катастрофи всього людства.
25 квітня з учнями 4-б класу цієї ж школи проведено інформаційну годину «Сумує в Чорнобилі квітень, рахує обпалені весни».

Мовчать слова, як квіти обеліскам,
Радіаційна зона не зника.
Живих вшануймо і вклонімось низько,
Сльозина болю по щоці стіка
Віршем Мальви Світанкової «Мовчать слова» біля пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії розпочалася 26 квітня з учнями 5класу ЗОШ № 2 година скорботи «Чорний біль України». Діти читали вірші та слухали розповіді свідків тих подій.
27 квітня для учнів 4-б та 4-в класів романо-германської гімназії № 123 провели бібліографічний огляд «Гіркий присмак полину» біля книжково-ілюстративної виставки «Земля, обпалена Чорнобилем».ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: