vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

В бібліотеці імені Олександра Копиленка відбувся тиждень пам’яті й надії “Чорнобиль в долі України”, приурочений 30 роковинам Чорнобильської трагедії.

IMG_0021

Минуло 30 років, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: i тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Цей день буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однiєю надiєю. На проведення цього скорботного тижня відгукнулись всі школи мікрорайону.
А почали його 20 квітня в Міжнародний день Матері-Землі екологічним репортажем «До природи не неси шкоди». До пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії, встановленого до 25-річчя Чорнобильської катастрофи, учні 5-а класу ЗНЗ № 2 поклали квіти. Завідувач бібліотеки Лариса Жарова наголосила на тому, що наша пам’ять і пам’ять багатьох наступних поколінь знову і знову буде повертатися до трагічних квітневих днів 1986 р. Чорнобиль став символом горя і страждань, покинутих домівок, сплюндрованої землі. А ще символом першої найвражаючої екологічної катастрофи всього людства.
25 квітня з учнями 4-б класу цієї ж школи проведено інформаційну годину «Сумує в Чорнобилі квітень, рахує обпалені весни».

Мовчать слова, як квіти обеліскам,
Радіаційна зона не зника.
Живих вшануймо і вклонімось низько,
Сльозина болю по щоці стіка
Віршем Мальви Світанкової «Мовчать слова» біля пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії розпочалася 26 квітня з учнями 5класу ЗОШ № 2 година скорботи «Чорний біль України». Діти читали вірші та слухали розповіді свідків тих подій.
27 квітня для учнів 4-б та 4-в класів романо-германської гімназії № 123 провели бібліографічний огляд «Гіркий присмак полину» біля книжково-ілюстративної виставки «Земля, обпалена Чорнобилем».


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: