Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Творчі зустрічі в бібліотеці Дружби народів продовжуються. 28 квітня відбулася зустріч «Весни прекрасні миті» учнівської молоді Фінансового ліцею з заслуженою артисткою України, оперною співачкою, піаністкою, музичним критиком Аліною Грегуль, італійським артдизайнером, істориком, редактором, сеньйором Діно Модаффері Кондо та членом Спілки художників України Василем Босенком.

SAM_1441

Учні познайомилися з творчою діяльністю цих відомих особистостей. За допомогою комп’ютера та Інтернету прослухали арію з опери «Кармен» у виконанні Аліни Грегуль, дізналися від сеньйора Діно про його цікаву професію, про дослідження, якими він займається як історик, про те, де в Італії можна здобути вищу освіту тощо. Спілкування молоді з відомим художником Василем Босенком та екскурсія експозицією його картин «Весна надії» доставили молоді велике задоволення. Незалишили байдужими і презентація книги Аліни Грегуль «Музично-критичні етюди», і розповідь Діно Кондо про репресованого українського поета Леоніда Бондаря, книга віршів якого нещодавно була видана в Італії. Учні з цікавістю сприйняли розповідь відомих гостей, задавали питання, насолоджувалися від творчого спілкування з талановитими людьми. Сподіваємося, що такі творчі зустрічі в стінах бібліотеки Дружби народів і надалі будуть радувати мешканців місцевої громади. Колектив бібліотеки сподівається на розширення кола друзів різних національностей і запрошуємо їх до бібліотеки.