vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Творчі зустрічі в бібліотеці Дружби народів продовжуються. 28 квітня відбулася зустріч «Весни прекрасні миті» учнівської молоді Фінансового ліцею з заслуженою артисткою України, оперною співачкою, піаністкою, музичним критиком Аліною Грегуль, італійським артдизайнером, істориком, редактором, сеньйором Діно Модаффері Кондо та членом Спілки художників України Василем Босенком.

SAM_1441

Учні познайомилися з творчою діяльністю цих відомих особистостей. За допомогою комп’ютера та Інтернету прослухали арію з опери «Кармен» у виконанні Аліни Грегуль, дізналися від сеньйора Діно про його цікаву професію, про дослідження, якими він займається як історик, про те, де в Італії можна здобути вищу освіту тощо. Спілкування молоді з відомим художником Василем Босенком та екскурсія експозицією його картин «Весна надії» доставили молоді велике задоволення. Незалишили байдужими і презентація книги Аліни Грегуль «Музично-критичні етюди», і розповідь Діно Кондо про репресованого українського поета Леоніда Бондаря, книга віршів якого нещодавно була видана в Італії. Учні з цікавістю сприйняли розповідь відомих гостей, задавали питання, насолоджувалися від творчого спілкування з талановитими людьми. Сподіваємося, що такі творчі зустрічі в стінах бібліотеки Дружби народів і надалі будуть радувати мешканців місцевої громади. Колектив бібліотеки сподівається на розширення кола друзів різних національностей і запрошуємо їх до бібліотеки.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: