vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

29 квітня в бібліотеці імені Валі Котика відбулося свято посвяти дітей в читачі «Хай книги читає завжди дітвора».

image-90eeb9c5c864924ee92c4cbe64715391ef115949b8f44f3753b77673759b75cd-V

Майже 40 вихованців старшої і середньої групи дитячого садка № 162 вперше переступили поріг бібліотеки. Завідувач бібліотеки Людмила Бабіна радо зустріла дітей і провела з ними екскурсію бібліотекою. Подорожуючи з відділу у відділ, найбільше захоплення в них викликав молодший відділ обслуговування, адже тут книжки і журнали саме для них і кожен може вибрати собі до вподоби. Людмила Іванівна провела дітей до читальної зали, де розповіла про те, які книги живуть в Книжковому Королівстві, які можливості відкриваються перед читачами, що можуть і перенести їх у космос, відправити в мандри, потрапити на безлюдний острів, і, навіть, перенести в далеке минуле, коли на Землі ще жили динозаври. Саме про це були книги, представлені на книжковій виставці «Книжковим Всесвітом у світ дитинства».
Але передував цій дуже емоційній розповіді показ невеликого фільму про історію виникнення книги з давніх-давен до сьогодення. Діти дізналися про бібліотеки минулого, про перші книги, які були написані на глиняних табличках, на папірусі, на бересті і, навіть на пальмовому листі.
Закінчилась перша зустріч з бібліотекою переглядом чудових книг і журналів, які діти передавали одне одному і захоплено ділилися враженнями.
Так би мовити, «офіційна частина» закінчилась, і юні відвідувачі наввипередки повернулися до молодшого відділу, де могли пограти на піаніно, побавитись іграшками і, знову ж таки, ще раз, переглянути яскраві книжки та журнали.
Але все хороше рано чи пізно закінчується. Добігло кінця і свято першого знайомства з бібліотекою для дітей. «Заходьте до бібліотеки, запитуйте потрібні книги у друзів і знайомих – і читайте, читайте, читайте! Адже той, хто читає, той багато знає», – такими словами проводжала гостей Людмила Іванівна.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: