Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

29 квітня в бібліотеці імені Валі Котика відбулося свято посвяти дітей в читачі «Хай книги читає завжди дітвора».

image-90eeb9c5c864924ee92c4cbe64715391ef115949b8f44f3753b77673759b75cd-V

Майже 40 вихованців старшої і середньої групи дитячого садка № 162 вперше переступили поріг бібліотеки. Завідувач бібліотеки Людмила Бабіна радо зустріла дітей і провела з ними екскурсію бібліотекою. Подорожуючи з відділу у відділ, найбільше захоплення в них викликав молодший відділ обслуговування, адже тут книжки і журнали саме для них і кожен може вибрати собі до вподоби. Людмила Іванівна провела дітей до читальної зали, де розповіла про те, які книги живуть в Книжковому Королівстві, які можливості відкриваються перед читачами, що можуть і перенести їх у космос, відправити в мандри, потрапити на безлюдний острів, і, навіть, перенести в далеке минуле, коли на Землі ще жили динозаври. Саме про це були книги, представлені на книжковій виставці «Книжковим Всесвітом у світ дитинства».
Але передував цій дуже емоційній розповіді показ невеликого фільму про історію виникнення книги з давніх-давен до сьогодення. Діти дізналися про бібліотеки минулого, про перші книги, які були написані на глиняних табличках, на папірусі, на бересті і, навіть на пальмовому листі.
Закінчилась перша зустріч з бібліотекою переглядом чудових книг і журналів, які діти передавали одне одному і захоплено ділилися враженнями.
Так би мовити, «офіційна частина» закінчилась, і юні відвідувачі наввипередки повернулися до молодшого відділу, де могли пограти на піаніно, побавитись іграшками і, знову ж таки, ще раз, переглянути яскраві книжки та журнали.
Але все хороше рано чи пізно закінчується. Добігло кінця і свято першого знайомства з бібліотекою для дітей. «Заходьте до бібліотеки, запитуйте потрібні книги у друзів і знайомих – і читайте, читайте, читайте! Адже той, хто читає, той багато знає», – такими словами проводжала гостей Людмила Іванівна.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: