vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

До одного з найрадісніших християнських свят – Великодня – бібліотека імені Андрія Головка підготувала фольклорно-етнографічну виставку «Ясне Христове Воскресіння відкриє серце для любові!».

IF

Великдень – є найбільшим і найстаршим християнським святом, що прославляє Воскресіння Ісуса Христа. До свята готуються заздалегідь – печуть паски, готують крашанки та розмальовують писанки, які святять у пасхальну ніч після святкового богослужіння. За старим українським звичаєм, коли родина збирається на великодній сніданок, найстарший член родини ділиться з усіма присутніми свяченим яйцем – символом нового життя, бажаючи кожному різних Божих благословень. Давній християнський переказ пов’язує звичай розфарбовувати яйця з Марією Магдалиною, яка проповідувала римському цісарю Тиберію про Христове Воскресіння. Як приклад, свята взяла яйце, яке, хоч і гарне, мусить позбутися своєї шкарлупки, щоб з нього вийшло курча – нове життя. «Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав, і тим, що в гробах, життя дарував» (Тропар Пасхи).


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: