Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Чистий четвер… У цей день кожна родина починає підготовку до найбільшого православного свята – Великодня, а у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні читайлики 4-А класу ЗНЗ № 199 стали учасниками святкового ранку «Хай буде з нами Великодня радість».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Бібліотекар Ольга Соломонюк, розповідаючи дітям про чистий четвер, посилалася на ікону «Тайна вечеря», вишиту бісером народною майстринею Тетяною Кошовою, яка експонується в читальній залі. Четвертокласники уважно слухали розповідь бібліотекаря про страстну п’ятницю, про важку для Ісуса Христа суботу та радість воскресіння у неділю.
Ольга Вікторівна залучила до розмови дітей, які поділилися своїм життєвим досвідом святкування Великодня, розповіли про символи цього свята – паску та писанки з крашанками. Діти показали гарні знання про традиційне святкування православними християнами найбільшого свята – Великодня.
З читайликами був проведений майстер-клас «Великоднє яєчко» – з виготовлення аплікації із паперу курчатка у яйці.
Бібліотекар Ганна Моторина детально пояснила, як потрібно зробити дану аплікацію, послідовність виконання, і четвертокласники приступили до її виготовлення. Кожен вносив у роботу свою родзинку. По завершенню роботи працівники бібліотеки не виявили двох однакових робіт. Кожна мала свою індивідуальність.
У працівників бібліотеки виник цікавий задум під назвою «20 хвилин із книгою», який і втілили. Кожен четвертокласник взяв книжку або журнал із виставки «Це вічне свято Великодня!» і почав читати. Приємно було спостерігати, як прочитавши щось цікаве, діти між собою ділилися прочитаним і обмінювалися книжками. До цієї цікавинки долучилася і вчителька Олена Сажко. Вона разом із своїми учнями захопилася розповіддю про Коломийський музей писанки. Новинку активно обговорювали.
Свято закінчилося фотографуванням із власноруч зробленими аплікаціями. Четвертокласники зацікавилися днем, коли можна буде прийти із батьками аби побачити виставку, зроблених ними Великодніхх аплікацій, адже це буде їхня перша виставка. Віримо, що перша виставка дитячої творчості учнів 4-А класу ЗНЗ № 199 з Божою допомогою почне рахунок нових Біласів та Приймаченків.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: