vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Великдень – одне з найбільших християнських свят, до якого готуються заздалегідь. І, звичайно, не можна уявити собі це свято без барвистих різнокольорових крашанок та писанок. Співробітники бібліотеки імені Валі Котика разом з учнями 1-х класів ЗНЗ № 10 вирішили також долучилися до великодніх приготувань.

image-a0758357010bc408cce8d17a2a4930be3fd0dd57764f6ec3b30832427f470764-V
 


В читальній залі була підготована книжкова виставка «Свята Пасха йде до хати – будемо Великдень справляти». Бібліотекар Лариса Мальгінова переповіла дітям про найбільшу і найстарішу паску, про унікальне панно «Писанкове диво України», складене з 15 тисяч розфарбованих вручну писанок, і про єдиний в світі музей писанок в м. Коломия.
Арт-терапевт пані Радміла Мещерська розповіла дивовижну казку про Писанкове дерево, супроводжуючи розповідь грою на різноманітних музичних інструментах. Під акомпанемент чудової музики кожна дитина розмалювала свою паперову писанку і на зворотній стороні описала добру справу, яку б хотіла зробити в наступному році.
Юні гості під церковний передзвін запалили Великодню свічу і кожен задумав своє найпалкіше бажання.
Нехай свято Воскресіння Христового наповнює Ваше життя світлом і радістю!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: