Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Великдень – одне з найбільших християнських свят, до якого готуються заздалегідь. І, звичайно, не можна уявити собі це свято без барвистих різнокольорових крашанок та писанок. Співробітники бібліотеки імені Валі Котика разом з учнями 1-х класів ЗНЗ № 10 вирішили також долучилися до великодніх приготувань.

image-a0758357010bc408cce8d17a2a4930be3fd0dd57764f6ec3b30832427f470764-V
 


В читальній залі була підготована книжкова виставка «Свята Пасха йде до хати – будемо Великдень справляти». Бібліотекар Лариса Мальгінова переповіла дітям про найбільшу і найстарішу паску, про унікальне панно «Писанкове диво України», складене з 15 тисяч розфарбованих вручну писанок, і про єдиний в світі музей писанок в м. Коломия.
Арт-терапевт пані Радміла Мещерська розповіла дивовижну казку про Писанкове дерево, супроводжуючи розповідь грою на різноманітних музичних інструментах. Під акомпанемент чудової музики кожна дитина розмалювала свою паперову писанку і на зворотній стороні описала добру справу, яку б хотіла зробити в наступному році.
Юні гості під церковний передзвін запалили Великодню свічу і кожен задумав своє найпалкіше бажання.
Нехай свято Воскресіння Христового наповнює Ваше життя світлом і радістю!