vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

« Біль Чорнобиля з роками не згасає» – під такою назвою у переддень сумних роковин чорнобильської катастрофи у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні пройшла інформаційна година для учнів 7-А класу ЗНЗ № 199.

width="300"


Завідуюча бібліотекою Світлана Батюк розповіла школярам про сумну трагедію України, яка сталася 26 квітня 30 років тому, та в пам`яті людській залишається болем і екологічною катастрофою від якої загинули люди і упродовж усіх цих десятків років продовжують помирати.
За допомогою Інтернет-ресурсу семикласники мали можливість подивитися документальний відеоролик про вибух на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС та його наслідки.
Розмову продовжила бібліотекар Ольга Соломонюк, яка розповіла про історію побудови міста енергетиків – Прип`ять, про замовчування радянським урядом техногенної катастрофи, про евакуацію людей з Чорнобильського району, про мужність пожежників та солдатів, які без необхідного захисного одягу, ризикуючи своїм життям, йшли приборкувати радіаційне полум’я та пригадала «Літо тривоги й мужності – Київ без дітлахів. Київ без сміху дитячого? – не приймає душа.»
Семикласники з великою цікавістю слухали працівників бібліотеки, а потім вдивлялися у світлини, гортаючи тематичні книжки з виставки «Попіл Чорнобиля стукає в наші серця», а Михайленко Роман розповів, що чорнобильський біль дуже близькій його родині, бо його мама свого часу була евакуйована із Чорнобиля.
«На грані людства, на краю – в тривозі атомній стою». Ці слова є актуальними і сьогодні. Пам`ятаймо про це, аби уберегти майбутнє життя нашим дітям, онукам і правнукам !


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: