Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

« Біль Чорнобиля з роками не згасає» – під такою назвою у переддень сумних роковин чорнобильської катастрофи у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні пройшла інформаційна година для учнів 7-А класу ЗНЗ № 199.

width="300"


Завідуюча бібліотекою Світлана Батюк розповіла школярам про сумну трагедію України, яка сталася 26 квітня 30 років тому, та в пам`яті людській залишається болем і екологічною катастрофою від якої загинули люди і упродовж усіх цих десятків років продовжують помирати.
За допомогою Інтернет-ресурсу семикласники мали можливість подивитися документальний відеоролик про вибух на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС та його наслідки.
Розмову продовжила бібліотекар Ольга Соломонюк, яка розповіла про історію побудови міста енергетиків – Прип`ять, про замовчування радянським урядом техногенної катастрофи, про евакуацію людей з Чорнобильського району, про мужність пожежників та солдатів, які без необхідного захисного одягу, ризикуючи своїм життям, йшли приборкувати радіаційне полум’я та пригадала «Літо тривоги й мужності – Київ без дітлахів. Київ без сміху дитячого? – не приймає душа.»
Семикласники з великою цікавістю слухали працівників бібліотеки, а потім вдивлялися у світлини, гортаючи тематичні книжки з виставки «Попіл Чорнобиля стукає в наші серця», а Михайленко Роман розповів, що чорнобильський біль дуже близькій його родині, бо його мама свого часу була евакуйована із Чорнобиля.
«На грані людства, на краю – в тривозі атомній стою». Ці слова є актуальними і сьогодні. Пам`ятаймо про це, аби уберегти майбутнє життя нашим дітям, онукам і правнукам !