Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

22 квітня до відзначення Всесвітнього дня книги в бібліотеці імені Валі Котика відбулася бібліоподорож «Читаюче місто дитинства».

image-e1614c74a1e02c44e7ffb8bf7f9125fb3c9021be7939eb0d3ff495139d73c39d-V

Завідувач бібліотекою Бабіна Людмила розповіла учням 2-х класів гімназії «Введенська» про бібліотечні відділи, терміни та поняття.
Але найцікавіше розпочалося в читальній залі бібліотеки, де дітлахи з задоволенням переглянули фільм «Історія виникнення книги» та послухали розповідь бібліотекаря Мальгінової Лариси про історію бібліотеки, її книжковий фонд та найцікавіші видання, якими володіє бібліотека.
Книжкова виставка «Бібліотека – заклад незвичайний, у ньому мудрість тисяч поколінь», огляд якої зробила Лариси Павлівни, розкрила різноманітний та яскравий книжковий світ книгозбірні.
Закріпити знання про все почуте допоміг інформаційно-бібліографічний кросворд «Відповідь за одну хвилину», де за допомогою бібліотечних термінів діти розгадали зашифроване слово «Бібліотека».ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: