vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

22 квітня до відзначення Всесвітнього дня книги в бібліотеці імені Валі Котика відбулася бібліоподорож «Читаюче місто дитинства».

image-e1614c74a1e02c44e7ffb8bf7f9125fb3c9021be7939eb0d3ff495139d73c39d-V

Завідувач бібліотекою Бабіна Людмила розповіла учням 2-х класів гімназії «Введенська» про бібліотечні відділи, терміни та поняття.
Але найцікавіше розпочалося в читальній залі бібліотеки, де дітлахи з задоволенням переглянули фільм «Історія виникнення книги» та послухали розповідь бібліотекаря Мальгінової Лариси про історію бібліотеки, її книжковий фонд та найцікавіші видання, якими володіє бібліотека.
Книжкова виставка «Бібліотека – заклад незвичайний, у ньому мудрість тисяч поколінь», огляд якої зробила Лариси Павлівни, розкрила різноманітний та яскравий книжковий світ книгозбірні.
Закріпити знання про все почуте допоміг інформаційно-бібліографічний кросворд «Відповідь за одну хвилину», де за допомогою бібліотечних термінів діти розгадали зашифроване слово «Бібліотека».


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: