Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

21 та 22 квітня до бібліотеки імені Олександра Копиленка завітали вихованці ДНЗ №449. На малят чекало цікаве завдання – зібрати яскраву арт-мозаїку «Кольорове дійство – писанкове чародійство» з нагоди найбільшого та найшанованішого українцями весняного свята – Великодня.

IMG_9946


Першою частиною мозаїки стала пізнавальна розповідь про великодній символ – писанку. Завідуюча бібліотекою Жарова Лариса розповіла дошкільнятам про витоки писанкарства, символіку кольорів та візерунків на українських писанках, поповнила дитячі знання інформацією про особливості святкування Великодня у різних країнах світу. Другу частину мозаїки – творчу – склали наші маленькі гості. Малюки створили велику барвисту галерею, виконавши писанки у різноманітних техніках: розпис гіпсових писанок фарбами, паперові писанки, прикрашені квітковими аплікаціями, яскраві писанки-розмальовки. Результат свого писанкового чародійства наша творча малеча пообіцяла подарувати батькам на честь свята. А вам, ми бажаємо світлого Великодня, щастя, миру, добра. Всіх з прийдешнім святом!ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: