vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

21 та 22 квітня до бібліотеки імені Олександра Копиленка завітали вихованці ДНЗ №449. На малят чекало цікаве завдання – зібрати яскраву арт-мозаїку «Кольорове дійство – писанкове чародійство» з нагоди найбільшого та найшанованішого українцями весняного свята – Великодня.

IMG_9946


Першою частиною мозаїки стала пізнавальна розповідь про великодній символ – писанку. Завідуюча бібліотекою Жарова Лариса розповіла дошкільнятам про витоки писанкарства, символіку кольорів та візерунків на українських писанках, поповнила дитячі знання інформацією про особливості святкування Великодня у різних країнах світу. Другу частину мозаїки – творчу – склали наші маленькі гості. Малюки створили велику барвисту галерею, виконавши писанки у різноманітних техніках: розпис гіпсових писанок фарбами, паперові писанки, прикрашені квітковими аплікаціями, яскраві писанки-розмальовки. Результат свого писанкового чародійства наша творча малеча пообіцяла подарувати батькам на честь свята. А вам, ми бажаємо світлого Великодня, щастя, миру, добра. Всіх з прийдешнім святом!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: