vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Напередодні Великодніх свят 23 квітня в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова зашуміла творча майстерня-етнограй “Великоднє сонце світить у віконце”.

width="300"
 


Великдень! Це свято надії і вічної безкорисливої любові. А ще святкова атмосфера створення великодніх сувенірів. Тож читальний зал бібліотеки перетворився на святкову майстерню. Учні спеціалізованої школи-інтернату №5 імені Я. Батюка зібрались, щоб представити свої роботи, поділитись ідеями та долучити до творчого процесу усіх бажаючих. Великодня майстерня вражала оригінальністю та багатобарвністю, де панували не тільки символи свята, а й вся краса весняного цвітіння. Відбулись чудові майстер-класи, де кожен створений дітьми шедевр, випромінював радість і оптимізм. Енергетикою Великодня були наповнені думки та сонячні вірші, у які вкладалось тепло душі і щирість почуттів. А літературним дивосвітом Великодніх свят стала книжкова виставка “Великодня радість землю обіймає.”


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: