Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Напередодні Великодніх свят 23 квітня в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова зашуміла творча майстерня-етнограй “Великоднє сонце світить у віконце”.

width="300"
 


Великдень! Це свято надії і вічної безкорисливої любові. А ще святкова атмосфера створення великодніх сувенірів. Тож читальний зал бібліотеки перетворився на святкову майстерню. Учні спеціалізованої школи-інтернату №5 імені Я. Батюка зібрались, щоб представити свої роботи, поділитись ідеями та долучити до творчого процесу усіх бажаючих. Великодня майстерня вражала оригінальністю та багатобарвністю, де панували не тільки символи свята, а й вся краса весняного цвітіння. Відбулись чудові майстер-класи, де кожен створений дітьми шедевр, випромінював радість і оптимізм. Енергетикою Великодня були наповнені думки та сонячні вірші, у які вкладалось тепло душі і щирість почуттів. А літературним дивосвітом Великодніх свят стала книжкова виставка “Великодня радість землю обіймає.”