vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Чорнобиль – полин-трава – гіркий біль українців, про який знає весь світ. До сумного ювілею цієї трагічної події в бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні 24 квітня розгорнуто книжкову виставку «Попіл Чорнобиля стукає в наші серця ».

width="300"


На виставці представлені матеріали про Чорнобильську катастрофу, яка сталася 26 квітня 1986 року, про мужніх пожежників, які ціною власного життя загасили радіаційну пожежу; про тих, хто вижив після боротьби із вогнем; про простих людей, які змушені були покинуті власні домівки і починати життя на новому місці; про спустошені міста і села, рудий ліс та занедбані землі; про сьогоднішнє життя самоселів та екологічну ситуацію на Поліссі.
Представлений на виставці матеріал задовольнить навіть найвибагливішого читача. Тут можна знайти публіцистичні та статистичні матеріали, науково-популярну, дослідницько-пошукову, соціологічну, юридичну та художню літературу.
Пам’ять людська не повинна забувати цієї страшної техногенної катастрофи, аби зберегти нашу планету Земля.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: