Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Чорнобиль – полин-трава – гіркий біль українців, про який знає весь світ. До сумного ювілею цієї трагічної події в бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні 24 квітня розгорнуто книжкову виставку «Попіл Чорнобиля стукає в наші серця ».

width="300"


На виставці представлені матеріали про Чорнобильську катастрофу, яка сталася 26 квітня 1986 року, про мужніх пожежників, які ціною власного життя загасили радіаційну пожежу; про тих, хто вижив після боротьби із вогнем; про простих людей, які змушені були покинуті власні домівки і починати життя на новому місці; про спустошені міста і села, рудий ліс та занедбані землі; про сьогоднішнє життя самоселів та екологічну ситуацію на Поліссі.
Представлений на виставці матеріал задовольнить навіть найвибагливішого читача. Тут можна знайти публіцистичні та статистичні матеріали, науково-популярну, дослідницько-пошукову, соціологічну, юридичну та художню літературу.
Пам’ять людська не повинна забувати цієї страшної техногенної катастрофи, аби зберегти нашу планету Земля.