vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

У районній бібліотеці №123 для дітей 13 квітня відбулася зустріч з поетесою з Естонії українського походження Тетяною Івушкіною під назвою “Любов’ю і світлом осяяний світ”.

12985553_1711751302402524_5476105943810690426_n


Творчість пані Тетяни виросла на міцному національному ґрунті та віковій традиції нашого народу. На зустрічі учні 8 класу ЗНЗ № 262 мали змогу дізнатися про життя українців у місті Кохтла-Ярве, що у Естонії, про роботу українського культурного центру, який очолює Тетяна Анатоліївна. Значну частину зустрічі було відведено літературній творчості пані Тетяні, яка має тверде переконання: «Коли руйнуються традиції, знищується щось у душі людини. Традиції це те, що треба берегти як душу». Тому і творчість Тетяни Івушкіної сприймається як оберіг нашої національної традиції, її духовної краси й величі. На згадку учні подарували Тетяні Анатоліївні картину, написану вихованцями гуртка “Петриківський розпис”, що діє при ЗНЗ № 262.
У читальному залі користувачам запропоновано ознайомитись з книжковою виставкою “Я люблю Україну”, де представлена література про видатних українців, які прославляють і підтримують імідж України у світі.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: