Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

У районній бібліотеці №123 для дітей 13 квітня відбулася зустріч з поетесою з Естонії українського походження Тетяною Івушкіною під назвою “Любов’ю і світлом осяяний світ”.

12985553_1711751302402524_5476105943810690426_n


Творчість пані Тетяни виросла на міцному національному ґрунті та віковій традиції нашого народу. На зустрічі учні 8 класу ЗНЗ № 262 мали змогу дізнатися про життя українців у місті Кохтла-Ярве, що у Естонії, про роботу українського культурного центру, який очолює Тетяна Анатоліївна. Значну частину зустрічі було відведено літературній творчості пані Тетяні, яка має тверде переконання: «Коли руйнуються традиції, знищується щось у душі людини. Традиції це те, що треба берегти як душу». Тому і творчість Тетяни Івушкіної сприймається як оберіг нашої національної традиції, її духовної краси й величі. На згадку учні подарували Тетяні Анатоліївні картину, написану вихованцями гуртка “Петриківський розпис”, що діє при ЗНЗ № 262.
У читальному залі користувачам запропоновано ознайомитись з книжковою виставкою “Я люблю Україну”, де представлена література про видатних українців, які прославляють і підтримують імідж України у світі.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: