Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

«Чорнобиль. 30 років як вітер…» – під такою назвою 21 квітня в бібліотеці ім. Олександра Грибоєдова відбулась зустріч-діалог з Кирилом Степанцем, автором книги «Записки Чернобыльского нелегала».

FotorCreated


Ця книга розповідає про унікальне явище чорнобильського сталкерства, що сформувалося в результаті наймасштабнішої техногенної катастрофи. Хто вони, сталкери? Божевільні і маргінали, що задарма ризикують життям, або відважні романтичні мандрівники? На ці питання отримали відповідь гості заходу: читачі бібліотеки та учні 9 класу ЗНЗ № 243. Окрім вже піднятих питань, Кирило Степанець розповів про сучасний стан Зони відчуження, продемонструвавши авторські фото. Не оминув він увагою і долю людей, які повернулися до покинутих будинків. Завдяки зустрічі з автором кожен відкрив для себе нову інформацію. Присутні прожили душею, биттям серця долю всіх, кого торкнулася трагічна доля Чорнобильської АЕС.