vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

«Чорнобиль. 30 років як вітер…» – під такою назвою 21 квітня в бібліотеці ім. Олександра Грибоєдова відбулась зустріч-діалог з Кирилом Степанцем, автором книги «Записки Чернобыльского нелегала».

FotorCreated


Ця книга розповідає про унікальне явище чорнобильського сталкерства, що сформувалося в результаті наймасштабнішої техногенної катастрофи. Хто вони, сталкери? Божевільні і маргінали, що задарма ризикують життям, або відважні романтичні мандрівники? На ці питання отримали відповідь гості заходу: читачі бібліотеки та учні 9 класу ЗНЗ № 243. Окрім вже піднятих питань, Кирило Степанець розповів про сучасний стан Зони відчуження, продемонструвавши авторські фото. Не оминув він увагою і долю людей, які повернулися до покинутих будинків. Завдяки зустрічі з автором кожен відкрив для себе нову інформацію. Присутні прожили душею, биттям серця долю всіх, кого торкнулася трагічна доля Чорнобильської АЕС.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: