Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

21 квітня напередодні Всесвітнього Дня Землі бібліотека імені Юрія Збанацького запросила учнів 5 класу Фінансового ліцею на інтелектуальну гру «Земля – планета, на якій я живу».

DSCN0364


Справжнім подарунком для дітей стала зустріч з Тетяною Дьомкіною. Це людина, яка пов’язала своє життя з охороною навколишнього середовища. Також вона пише чудові дитячі книги, з якими учні змогли познайомитись на заході.
Тетяна Дьомкіна багато років прожила в Кенії, подорожувала Танзанією, Ефіопією та Південно-Африканською Республікою. Її нариси, оповідання та казки засновані на спостереженні за життям та поведінкою диких тварин та птахів. Всі ілюстрації в книгах зроблені на основі авторських фотографій.
Дітлахи з цікавістю слухали розповіді про далеку країну, яку щороку відвідують до мільйона туристів, приваблених пишнотою кенійської природи, та ставили запитання, які їх цікавили.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: