vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

21 квітня напередодні Всесвітнього Дня Землі бібліотека імені Юрія Збанацького запросила учнів 5 класу Фінансового ліцею на інтелектуальну гру «Земля – планета, на якій я живу».

DSCN0364


Справжнім подарунком для дітей стала зустріч з Тетяною Дьомкіною. Це людина, яка пов’язала своє життя з охороною навколишнього середовища. Також вона пише чудові дитячі книги, з якими учні змогли познайомитись на заході.
Тетяна Дьомкіна багато років прожила в Кенії, подорожувала Танзанією, Ефіопією та Південно-Африканською Республікою. Її нариси, оповідання та казки засновані на спостереженні за життям та поведінкою диких тварин та птахів. Всі ілюстрації в книгах зроблені на основі авторських фотографій.
Дітлахи з цікавістю слухали розповіді про далеку країну, яку щороку відвідують до мільйона туристів, приваблених пишнотою кенійської природи, та ставили запитання, які їх цікавили.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: