Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

В бібліотеці імені Віктора Некрасова відкрито виставку-фактаж “Чудовий краю полиновий, це по тобі печаль і біль…” до Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф та 30-річчя Чорнобильської трагедії.

IF

Вибух з руйнуванням ядерного реактора, який стався 26 квітня 1986 року, його важкі наслідки спричинили значні екологічні, медичні, економічні й моральні проблеми. Поряд з цим, Чорнобиль – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності та героїзму багатьох тисяч людей, наших співвітчизників. Публікації з газет та журналів, історичні нариси, документи, фотоальбоми та книги спогадів – це все про ліквідаторів, військових, пожежників, медиків, будівельників, про тих людей, які пройшли через радіоактивне горнило, ризикуючи здоров’ям і навіть життям, виконали свій громадянський обов’язок і заслужили всесвітню вдячність та визнання.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: