Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Чорнобильський вітер по душах мете, Чорнобильський пил на роки осідає. Годинник життя безупинно іде, Лиш пам’ять, лиш пам’ять про все пам’ятає. О. Матушта

IF

Минуло 30 років як сталася ця страшна катастрофа, цей чорний день Чорнобильської трагедії, який хвилюватиме людей – і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто народився далеко від скривдженої землі. 26-е квітня – День національної жалоби. Про те, що сталося, не можна забувати. Лише пам’ять і вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей «атомний вівтар» своє здоров`я та життя.
20 квітня в бібліотеці ім. Джамбула з нагоди цієї сумної дати проведено урок пам`яті «Чорнобиль – гіркий спомин і вічний біль», мета якого допомогти школярам зрозуміти причини і наслідки Чорнобильської катастрофи; виховувати національну гідність, ціннісне ставлення до природи і рідної землі, розвивати екологічне мислення, формувати соціальну комунікативну та творчу компетентність. Відкрила урок вступним словом «Чорнобиль: погляд через роки» завідувач бібліотеки Тетяна Маркевич. «Атомом розтерзана весна» – тема виступу учасника ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи Кривопиші Валентина Кириловича, який був начальником батальйону спеціальної обробки, що проводила дезактивізацію забруднених територій в 1987 році. Бесіда була жвавою і цікавою. Учні переглянули короткометражний фільм «Чорнобиль. 1986 рік».
Працівники бібліотеки представили перегляд літератури «Чорнобиль: чорна мітка на Поліссі».ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: