Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

20 квітня члени клубу позитивного настрою «Гармонія» центральної районної бібліотеки імені Івана Франка свою зустріч «Станцюймо вальс, як 40 літ назад» присвятили Міжнародному дню танцю, який культурний світ буде відмічати 29 квітня.

IF

Соціальний працівник Валентина Ващук розповіла про популярні танці народів світу, історію їх виникнення та чому треба танцювати і яка користь від цього здоров’ю. ЇЇ доповнювали всі бажаючі, згадували модні танці своєї молодості та танцювальні майданчики, де вони у ритмах мелодій проводили свій час. Але спогадів було небагато, багато було мелодій і танців. Лунав повільний вальс, потім його змінювало запальне танго, тоді знову вальс. У яскравих костюмах жінки виконували танці різних народів і в гарячих латино-американських чи східних ритмах були по-дитячому щасливими, як і були щасливими глядачі, які підтримували виконавців оплесками й посмішками. У паузах між танцями звучали пісні, їм присвячені, гуморески та проводились конкурси. Бібліотекарі запропонували перегляд літератури «У ритмах танцю» та запросили на наступні танцювальні години.