Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

19 квітня працівники бібліотеки імені Віктора Некрасова запросили учнів 7 класу гімназії “Межигірська ” на екскурсію під назвою “Небо починається на землі” до Державного політехнічного музею при НТУУ “КПІ” у відділ авіації та космонавтики імені Ігоря Івановича Сікорського.

IF

Музей було відкрито в 1991 році. В ньому зберігаються більше 1,5 тисяч експонатів. На виставкових стендах представлені фотографії та архівні документи, які свідчать про те, що перший вітчизняний літак був побудований в Політехнічному інституті у 1910 році. Науковий співробітник музею Олександр Сергійович Болтенко розповів про еволюцію літакобудування, про відомого авіаконструктора Ігоря Сікорського, автора перших у світі багатомоторних важких літаків «Гранд», «Илья Муромец», «Русский витязь». Серед експонатів музею справжні чорні ящики, макет першого штучного супутника Землі, єдиний в Україні космічний корабель «Восход», що побував у космосі. Учні з великим задоволенням слухали розповіді про перший політ Юрія Гагаріна, про історію космонавтики, давали правильні відповіді на запитання.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: