vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

19 квітня працівники бібліотеки імені Віктора Некрасова запросили учнів 7 класу гімназії “Межигірська ” на екскурсію під назвою “Небо починається на землі” до Державного політехнічного музею при НТУУ “КПІ” у відділ авіації та космонавтики імені Ігоря Івановича Сікорського.

IF

Музей було відкрито в 1991 році. В ньому зберігаються більше 1,5 тисяч експонатів. На виставкових стендах представлені фотографії та архівні документи, які свідчать про те, що перший вітчизняний літак був побудований в Політехнічному інституті у 1910 році. Науковий співробітник музею Олександр Сергійович Болтенко розповів про еволюцію літакобудування, про відомого авіаконструктора Ігоря Сікорського, автора перших у світі багатомоторних важких літаків «Гранд», «Илья Муромец», «Русский витязь». Серед експонатів музею справжні чорні ящики, макет першого штучного супутника Землі, єдиний в Україні космічний корабель «Восход», що побував у космосі. Учні з великим задоволенням слухали розповіді про перший політ Юрія Гагаріна, про історію космонавтики, давали правильні відповіді на запитання.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: