Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Виставка краєзнавчої літератури “Старовинні вулички Подолу” до Міжнародного дня пам’яток та визначних місць в бібліотеці імені Віктора Некрасова – це своєрідний путівник по стародавній частині Києва. Проглядаючи короткі нариси, фото та ілюстрації, читачі мали змогу здійснити неквапливі прогулянки “суто подільськими” місцями.

IF

Представлена література описує найбільш характерні для Подолу об’єкти та місця: це і знаменита Контрактова площа з фонтаном “Самсон”, вулиці Сагайдачного, Іллінська, Ігорівська, Борисоглібська, Костянтинівська з відомим кінотеатром “Жовтень” та вічний Андріївський узвіз, який став визитівкою не тільки Подолу, а й Києва. Читачам було запропоновано прослухати цикл сонетів Бориса Списаренка “Верхній вал” у виконанні бібліотекаря Наталії Музири. А на завершення – чудові пісні, присвячені славетному Подолу. Це і “Старый Подол”, і “Константиновская” у виконанні постійного читача бібліотеки Стругацького Бориса Геннадійовича.