vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Патріотичне виховання дітей потрібно починати змалечку. Це добре розуміють працівники бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні та усвідомлюють вихователі ДНЗ № 495. Саме тому, 20 квітня для вихованців групи «Дзвіночок» було проведено патріотичну годину «Вишивка оспівана в поезії ».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAДошкільнята познайомилися із поезією Леоніда Куліша-Зіньківа, Вадима Крищенка, Анатолія Загрудного, Євгена Лещука, Віри Паронової, Івана Гнатюка, вякій розповідалося про вишиванку, віночок, одяг козачка. Діти уважно слухали бібліотекаря Ольгу Соломонюк, яка виразно читала вибрані твори і часто зупинялася, аби діти могли у риму «підказати» їй слово.
А потім малеча із великою цікавістю слухала розповідь Ольги Вікторівни про народну майстриню Валентину Кошову, знайомилася із її прекрасними роботами.
Кожен із читайликів мав змогу погортати, а більшість і почитати, підготовлені бібліотекарями книжки про українську вишивку, адже знайомство з традиційною українською культурою сприяє формуванню національної свідомості, патріотизму.
Дошкільне виховання, писав Олег Ольжич, звичайно повинно бути національним, а його змістом та виховним матеріалом має стати українська народна культура, оскільки саме їй притаманні «всі потрібні органічності сталевої єдності, багатства й чистоти», саме вона забезпечує дитині «тривалий і потужний зв’язок з національною стихією».
Бібліотекар Ганна Моторина підготувала для кожної дитини «Чарівну квітку» з української національної вишивки і запропонувала спробувати себе у ролі художника-дизайнера, розфарбувавши її.
Дошкільнята з великим задоволенням розпочали роботу. Розфарбовуючи запропоновану квітку, кожен впевнено стверджував, що його «Чарівна квітка» є найкращою. Працівники бібліотеки та вихователі щиро погоджувалися із кожною дитиною, бо творчість заслуговує визнання.
А на завершення була зроблена, вже історична світлина юних художників-дизайнерів, які тримали в руках свої малюнки, разом із працівниками бібліотеки та вихователями, які привели неперевершені таланти до бібліотеки.
Віримо, що маленькі зернинки національного мистецтва, які були посіяні в душах дошкільнят, дадуть гарні сходи любові до рідного краю та українського мистецтва.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: