Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

20 квітня, напередодні Всесвітнього дня книги і авторського права, в бібліотеці № 11 учні 8 класу ЗНЗ № 45 відправились у бібліокруїз «Книга – ключ від Всесвіту думок» із Антоном Санченком, письменником, перекладачем, видавцем, автором книг «Нариси бурси», «Баркароли», «Весілля з Європою» та інших.

Санченко_027


Гість розповів читачам, як він почав писати, що в житті треба знати і вміти, щоб стати автором книги, про морські пригоди, життя і працю моряків, нелегкі випробування і екстремальні ситуації, в які потрапляють моряки. Згодом, ці враження лягли в основу книги для підлітків «Левантійські канікули». Антон Віталійович також представив нову книгу «Земля Георгія», яка ґрунтується на досвіді бувалого мореплавця, якому доводиться зазнати випробувань серед хвиль і на суші. Юні читачі дізналися багато цікавого й дивовижного із праці моряків, навіть навчилися в’язати морські вузли. Наприкінці – фото на згадку про зустріч з письменником .ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: