vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

20 квітня, напередодні Всесвітнього дня книги і авторського права, в бібліотеці № 11 учні 8 класу ЗНЗ № 45 відправились у бібліокруїз «Книга – ключ від Всесвіту думок» із Антоном Санченком, письменником, перекладачем, видавцем, автором книг «Нариси бурси», «Баркароли», «Весілля з Європою» та інших.

Санченко_027


Гість розповів читачам, як він почав писати, що в житті треба знати і вміти, щоб стати автором книги, про морські пригоди, життя і працю моряків, нелегкі випробування і екстремальні ситуації, в які потрапляють моряки. Згодом, ці враження лягли в основу книги для підлітків «Левантійські канікули». Антон Віталійович також представив нову книгу «Земля Георгія», яка ґрунтується на досвіді бувалого мореплавця, якому доводиться зазнати випробувань серед хвиль і на суші. Юні читачі дізналися багато цікавого й дивовижного із праці моряків, навіть навчилися в’язати морські вузли. Наприкінці – фото на згадку про зустріч з письменником .


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: