Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

19 квітня 2016 року в бібліотеці імені Валі Котика відбулася екологічна година «Перші посмішки весни – первоцвіти»

20160419_104507

Весняні первоцвіти – прекрасні і скромні вісники відродження природи після довгої зимової сплячки. Саме ці чарівні квіти першими з`являються на проталинах у лісі, в полі з-під снігу і навіть на міському газоні.
Галина Василівна Стець, співробітниця КП «Будинок природи» розповіла читачам бібліотеки, учням 4-х класів гімназії «Введенська» хто ж вони, ці відважні первоцвіти. Невибагливі і надзвичайно ніжні, вони першими зацвітають, даруючи людям свою тендітну красу. Але первоцвіти в небезпеці, ми їх жорстоко зриваємо, великі букети несемо додому, хоча знаємо, що первоцвіти довго не стоять у вазах, швидко в’януть. Продавці первоцвітів завдають непоправної шкоди популяціям. Знищуючи первоцвіти, вони розривають і нищать підстилку лісів, галявин, узлісь, на яких ті зростали. Щоб зібрати 30 – 40 букетиків ранніх квітів, браконьєру треба знищити до 400 кв. м поверхні лісу.
Ілюструючи свою розповідь, пані Галина продемонструвала невеликий фільм про збереження природи в цілому і первоцвітів зокрема. Діти зіграли в цікаву командну гру, під час якої намалювали пейзаж, де на центральному плані були первоцвіти. А бібліотекарі підготували книжкову виставку «Краса Землі – квіти».
Хочеться сподіватися, що екологічна година переконає дітей в необхідності берегти природні ресурси планети Земля і не витрачати їх намарне.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: