vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

19 квітня 2016 року в бібліотеці імені Валі Котика відбулася екологічна година «Перші посмішки весни – первоцвіти»

20160419_104507

Весняні первоцвіти – прекрасні і скромні вісники відродження природи після довгої зимової сплячки. Саме ці чарівні квіти першими з`являються на проталинах у лісі, в полі з-під снігу і навіть на міському газоні.
Галина Василівна Стець, співробітниця КП «Будинок природи» розповіла читачам бібліотеки, учням 4-х класів гімназії «Введенська» хто ж вони, ці відважні первоцвіти. Невибагливі і надзвичайно ніжні, вони першими зацвітають, даруючи людям свою тендітну красу. Але первоцвіти в небезпеці, ми їх жорстоко зриваємо, великі букети несемо додому, хоча знаємо, що первоцвіти довго не стоять у вазах, швидко в’януть. Продавці первоцвітів завдають непоправної шкоди популяціям. Знищуючи первоцвіти, вони розривають і нищать підстилку лісів, галявин, узлісь, на яких ті зростали. Щоб зібрати 30 – 40 букетиків ранніх квітів, браконьєру треба знищити до 400 кв. м поверхні лісу.
Ілюструючи свою розповідь, пані Галина продемонструвала невеликий фільм про збереження природи в цілому і первоцвітів зокрема. Діти зіграли в цікаву командну гру, під час якої намалювали пейзаж, де на центральному плані були первоцвіти. А бібліотекарі підготували книжкову виставку «Краса Землі – квіти».
Хочеться сподіватися, що екологічна година переконає дітей в необхідності берегти природні ресурси планети Земля і не витрачати їх намарне.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: