Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Для ознайомлення читачів з історією, культурою, традиціями європейських країн та покращення знань про Європейський Союз бібліотека імені Андрія Головка представляє інформаційний калейдоскоп «Зоряне сяйво країн Європи».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 


Європа – це багаторічна історія, досвід, політичні і духовні традиції. Більшість країн Європи об’єдналися у Європейський Союз (ЄС) з адміністративним центром у Брюсселі. Нині ЄС – це 28 країн, об’єднаних на основі спільних людських і демократичних цінностей задля стабільності, миру та процвітання.
Європейський Союз та Україна почали будувати свої відносини відразу після набуття Україною незалежності. У 2014 році між Україною та ЄС була підписана Угода про Асоціацію, яка передбачає зобов’язання обох сторін будувати міцні та довготривалі відносини, що базуються на основі спільних цінностей, повазі демократичних принципів, верховенства права, повазі прав людини та основних свобод. На сьогоднішній день Україна є пріоритетним партнером ЄС у рамках Європейської політики сусідства та Східного партнерства.
Ми живемо в унісон з Європою, мислимо по-європейськи, у нас спільні ідеали. Ми маємо діяти послідовно, наполегливо та виважено, впроваджуючи європейські стандарти, творити Європу у власній країні.