Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

15 квітня відбулася зустріч працівників бібліотеки імені Віктора Некрасова з учнями 7 класу гімназії “Межигірська” на тему “Пам’ятники братам нашим меншим”.

DSC08120


У різних країнах світу встановлено пам’ятники відомим тваринам, про що свідчать дивовижні факти та легенди. Бібліотекар Наталія Музира про це розповіла дітям, використовуючи кольорові ілюстрації та фотографії. Доречними були і книги з фонду бібліотеки. У всі часи героям встановлювали пам’ятники. Але героями стають і тварини, які протягом усієї історії людства допомагали у житті саме людині : рятували, захищали, були прикладами любові й вірності. Найчастіше споруджували пам’ятники собакам, однак існує багато скульптур, присвячених іншим тваринам. Про такі зворушливі історії розповіли і самі школярі : Жеміоніс Сашко, Краснікова Катерина, Войтюк Дарія, Вознюк Сашко та інші учні. Всім дуже сподобався захід. Бібліотекарі щиро вдячні класному керівникові Бобир Наталії Миколаївні за співпрацю.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: