vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

15 квітня відбулася зустріч працівників бібліотеки імені Віктора Некрасова з учнями 7 класу гімназії “Межигірська” на тему “Пам’ятники братам нашим меншим”.

DSC08120


У різних країнах світу встановлено пам’ятники відомим тваринам, про що свідчать дивовижні факти та легенди. Бібліотекар Наталія Музира про це розповіла дітям, використовуючи кольорові ілюстрації та фотографії. Доречними були і книги з фонду бібліотеки. У всі часи героям встановлювали пам’ятники. Але героями стають і тварини, які протягом усієї історії людства допомагали у житті саме людині : рятували, захищали, були прикладами любові й вірності. Найчастіше споруджували пам’ятники собакам, однак існує багато скульптур, присвячених іншим тваринам. Про такі зворушливі історії розповіли і самі школярі : Жеміоніс Сашко, Краснікова Катерина, Войтюк Дарія, Вознюк Сашко та інші учні. Всім дуже сподобався захід. Бібліотекарі щиро вдячні класному керівникові Бобир Наталії Миколаївні за співпрацю.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: