Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

14 квітня 2016 року читачі бібліотеки імені Олександра Грибоєдова зібралися на перегляді відеопрезентації «Замки» Києва», що проходила у рамках києвознавчого проекту «Сторінки Києва гортаю, Поділ свій рідний я вивчаю».

IF

На жаль, замків з часів Київської Русі або Речі Посполитої у місті не збереглося, але кінець ХІХ – початок ХХ ст. ознаменувався будівельним бумом. Багатії того часу зводили настільки розкішні будинки, які інакше як замками назвати складно. Величезні розміри, величні форми і ексклюзивне оздоблення – все це викликало захоплення у киян та гостей міста. Чого тільки варті Замок Річарда Левове серце (Андріївський узвіз), Замок барона по вул. Ярославів вал 1, замок барона Штейнгеля (вул. Бульварно-Кудрявська), будівля Театру ляльок, що в Хрещатому парку. Всі вони мають неабияку схожість зі справжніми замками, та історія їх існування не менш цікава за екстер’єри, в чому і переконалися гості заходу.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: