vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

14 квітня 2016 року читачі бібліотеки імені Олександра Грибоєдова зібралися на перегляді відеопрезентації «Замки» Києва», що проходила у рамках києвознавчого проекту «Сторінки Києва гортаю, Поділ свій рідний я вивчаю».

IF

На жаль, замків з часів Київської Русі або Речі Посполитої у місті не збереглося, але кінець ХІХ – початок ХХ ст. ознаменувався будівельним бумом. Багатії того часу зводили настільки розкішні будинки, які інакше як замками назвати складно. Величезні розміри, величні форми і ексклюзивне оздоблення – все це викликало захоплення у киян та гостей міста. Чого тільки варті Замок Річарда Левове серце (Андріївський узвіз), Замок барона по вул. Ярославів вал 1, замок барона Штейнгеля (вул. Бульварно-Кудрявська), будівля Театру ляльок, що в Хрещатому парку. Всі вони мають неабияку схожість зі справжніми замками, та історія їх існування не менш цікава за екстер’єри, в чому і переконалися гості заходу.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: