Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

14 квітня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні почала діяти виставка «На полотнах завмерли на довгі віки: Матір Божа, Всевишній, чарівні стіжки» народної майстрині Валентини Кошової.

IF

Кожен регіон нашої держави має свої особливості у вишивці. Валентина Кошова родом із Ставищанського району Київської області. Вона продовжує традиції свого краю, тому її роботи виділяються барвистістю декоративних дрібно-узорних композицій. Валентина Іванівна полюбляє вишивати картини як для дітей так і для дорослих. Зображені на них герої дивляться на відвідувачів мов живими очима. Чинне місце серед вишитих робіт займає портрет Тараса Шевченка та уривок із « Заповіту». Православні ікони, які представила пані Валентина, вишиті хрестиком та бісером, вражають схожістю із церковними атрибутами, зачаровують красою та оригінальністю.
Кожна робота майстрині передає її характер: м`який, спокійний, урівноважений та спонукає присутніх віднайти у собі краплинку доброти аби повернути її пані Валентині. Виставка буде діяти у бібліотеці до червня. Тож запрошуємо усіх бажаючих зануритися у дивовижну красу української вишивки, доторкнутися до прекрасного мистецтва простої української жінки з Київщини.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: