vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

14 квітня у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні почала діяти виставка «На полотнах завмерли на довгі віки: Матір Божа, Всевишній, чарівні стіжки» народної майстрині Валентини Кошової.

IF

Кожен регіон нашої держави має свої особливості у вишивці. Валентина Кошова родом із Ставищанського району Київської області. Вона продовжує традиції свого краю, тому її роботи виділяються барвистістю декоративних дрібно-узорних композицій. Валентина Іванівна полюбляє вишивати картини як для дітей так і для дорослих. Зображені на них герої дивляться на відвідувачів мов живими очима. Чинне місце серед вишитих робіт займає портрет Тараса Шевченка та уривок із « Заповіту». Православні ікони, які представила пані Валентина, вишиті хрестиком та бісером, вражають схожістю із церковними атрибутами, зачаровують красою та оригінальністю.
Кожна робота майстрині передає її характер: м`який, спокійний, урівноважений та спонукає присутніх віднайти у собі краплинку доброти аби повернути її пані Валентині. Виставка буде діяти у бібліотеці до червня. Тож запрошуємо усіх бажаючих зануритися у дивовижну красу української вишивки, доторкнутися до прекрасного мистецтва простої української жінки з Київщини.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: