Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

13 квітня читачі центральної районної бібліотеки імені Івана Франка завітали на поетичну зустріч-сюрприз «Дотиком серця» з ведучою мистецьких програм каналу «Культура» Національної радіокомпанії України, доктором філософії в галузі освіти, професором, членом-кореспондентом МАУП – Ніною Шаварською.

IF

До глибини душі схвилювала читачів бібліотеки зустріч з Ніною Григорівною, яка розповіла їм про свою творчу роботу на радіо, про визначних людей з якими спілкувалась, про нову книгу «Білий налив». Багато її поетичних творів стали піснями, що тривожать душевні струни та несуть справжню насолоду. Ці пісні часто звучать на українському радіо та на телебаченні. За свою творчу та громадську діяльність поетеса нагороджена численними міжнародними та всеукраїнськими преміями. Шанувальники поезії були зачаровані віршами про наболіле сьогодення, рідну землю та кохання, що згадкою живе у серцях людей.