Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

13 квітня бібліотека імені Юрія Збанацького запросила учнів 7-В СШ №193 відвідати годину екології «Це все довкілля, це природа, частинки ми її малі».

DSCN6785

Екологія – це така сфера нашого життя, яку не можна залишати поза увагою. Не розуміючи, що відбувається навкруги, не роблячи хоч найменших зусиль задля покращення стану навколишнього середовища, ми всі стаємо співучасниками злочину проти Природи, Законів самого життя.
«Традиційно третьої суботи квітня ми відзначаємо День довкілля», – такими словами почала розмову з юними читачами фахівець з екологічної освіти КП «Київський міський Будинок природи» Галина Стець. Від людської діяльності залежить доля нашої планети. Треба бути дуже обережним і добрим стосовно природи, щоб зберегти і примножити те, що залишилося. Після жвавого обговорювання проблем навколишнього середовища діти взяли участь в конкурсі «Намалюй картину світу», метою якого було створення цілісної картини світу, розуміння взаємозв’язків в природі.