Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

Після інформаційної години «Українські піонери космонавтики» в ЗНЗ № 199 до бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні звернувся 3-Б клас із проханням провести і для них таку ж інформаційну годину.

î

Хіба можуть працівники бібліотеки відмовити своїм активним Читайликам та юним друзям? Тож 13 квітня бібліотекар Ольга Соломонюк розповідала третьокласникам про політ першої людини в космос, про науковців, які обґрунтували та підтвердили своїми прорахунками можливість польоту в космос та створили космічні ракети і серед них українці : Сергій Корольов та Юрій Кондратюк. В учнів 3-Б класу був розроблений проект про першого українського космонавта Леоніда Каденюка і тому Кирило Мадєєв зробив невеличке повідомлення, а Ольга Вікторівна доповнила розповідь свого юного помічника. Великим відкриттям для школярів стала інформація бібліотекаря про те, що космічні кораблі існували іще за часів трипільської культури. Підтвердженням цього є знахідки археолога Вікентія Хвойки. А ракета, яку знайшли на Хрещатику у 1946 році під час відбудови головної вулиці столиці, була вельми складною і робоча група, яка займалася її вивченням під керівництвом Сергія Корольова, підтвердила доісторичний вік цього зоряного корабля. Крім цього вченим вдалося розгадати деякі таємниці пришельця з минулого, і це згодилося у ході створення вітчизняної космічної техніки. А потім працівники бібліотеки запропонували учням стати космонавтами, аби побачити нашу планету їхніми очима. За допомогою Інтернет-ресурсу третьокласники з цікавістю розглядали планету Земля із космосу. Книжки про космос стали джерелом продовженням для юних Читайликів у ході знайомства із космосом. Школярі із великою цікавістю читали та розглядали малюнки. На завершення третьокласники заспівали для працівників бібліотеки пісню Олександра Пономарьова «Гімн прапору України», отримали у подарунок від завідувача бібліотеки Світлани Батюк фірмові закладинки із своїми світлинами та, затамувавши подих, стояли біля «своєї» виставки «Стрітинські жайворонки», відшукуючи власну роботу.
Переповнені позитивними емоціями, учні 3-Б класу неохоче залишали улюблений храм книжок. До нових зустрічей, наші дорогі Читайлики !