vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

Після інформаційної години «Українські піонери космонавтики» в ЗНЗ № 199 до бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні звернувся 3-Б клас із проханням провести і для них таку ж інформаційну годину.

î

Хіба можуть працівники бібліотеки відмовити своїм активним Читайликам та юним друзям? Тож 13 квітня бібліотекар Ольга Соломонюк розповідала третьокласникам про політ першої людини в космос, про науковців, які обґрунтували та підтвердили своїми прорахунками можливість польоту в космос та створили космічні ракети і серед них українці : Сергій Корольов та Юрій Кондратюк. В учнів 3-Б класу був розроблений проект про першого українського космонавта Леоніда Каденюка і тому Кирило Мадєєв зробив невеличке повідомлення, а Ольга Вікторівна доповнила розповідь свого юного помічника. Великим відкриттям для школярів стала інформація бібліотекаря про те, що космічні кораблі існували іще за часів трипільської культури. Підтвердженням цього є знахідки археолога Вікентія Хвойки. А ракета, яку знайшли на Хрещатику у 1946 році під час відбудови головної вулиці столиці, була вельми складною і робоча група, яка займалася її вивченням під керівництвом Сергія Корольова, підтвердила доісторичний вік цього зоряного корабля. Крім цього вченим вдалося розгадати деякі таємниці пришельця з минулого, і це згодилося у ході створення вітчизняної космічної техніки. А потім працівники бібліотеки запропонували учням стати космонавтами, аби побачити нашу планету їхніми очима. За допомогою Інтернет-ресурсу третьокласники з цікавістю розглядали планету Земля із космосу. Книжки про космос стали джерелом продовженням для юних Читайликів у ході знайомства із космосом. Школярі із великою цікавістю читали та розглядали малюнки. На завершення третьокласники заспівали для працівників бібліотеки пісню Олександра Пономарьова «Гімн прапору України», отримали у подарунок від завідувача бібліотеки Світлани Батюк фірмові закладинки із своїми світлинами та, затамувавши подих, стояли біля «своєї» виставки «Стрітинські жайворонки», відшукуючи власну роботу.
Переповнені позитивними емоціями, учні 3-Б класу неохоче залишали улюблений храм книжок. До нових зустрічей, наші дорогі Читайлики !


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: