vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

12 квітня бібліотека № 11 для учнів 6 класу ЗНЗ № 45 провела годину пізнань і відкриттів «Всесвіт нам бентежить мрії…», що присвячена Всесвітньому дню авіації й космонавтики.

космос_Довголенко_012

Шанованим гостем зустрічі була цікава людина, багатогранна і обдарована особистість, письменник, переможець міського конкурсу-2015 на кращий твір, що видавався за Міською держпрограмою, авторка книги «Всі барви життя» та «Книги казок» – Олена Довгаленко. «Це свято з’явилось на честь першого польоту у космос людини. У наші дні винуватці цього свята – це люди, які зробили величезний крок у розвитку космічної техніки, ті, що запускають на орбіту супутники, розробляють апарати і відправляють їх на дослідження інших космічних об’єктів. Українці зробили величезний внесок у розвиток світової авіації і космонавтики», – такими словами почала розмову з юними читачами пані Олена. Письменниця довела учням, що з дитинства треба добре вчитись, постійно поповнювати свій багаж знань, а також, обов’язково мріяти, ставити цілі і наполегливо йти їм назустріч. Юні читачі прослухали у виконанні автора чудову казку про Полярну зірку та переглянули відеоролик про сузір’я Великої Ведмедиці. Наприкінці зустрічі діти замислились над своїм призначенням і від душі захотіли дізнатися про навколишній світ більше!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: