Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

12 квітня бібліотека № 11 для учнів 6 класу ЗНЗ № 45 провела годину пізнань і відкриттів «Всесвіт нам бентежить мрії…», що присвячена Всесвітньому дню авіації й космонавтики.

космос_Довголенко_012

Шанованим гостем зустрічі була цікава людина, багатогранна і обдарована особистість, письменник, переможець міського конкурсу-2015 на кращий твір, що видавався за Міською держпрограмою, авторка книги «Всі барви життя» та «Книги казок» – Олена Довгаленко. «Це свято з’явилось на честь першого польоту у космос людини. У наші дні винуватці цього свята – це люди, які зробили величезний крок у розвитку космічної техніки, ті, що запускають на орбіту супутники, розробляють апарати і відправляють їх на дослідження інших космічних об’єктів. Українці зробили величезний внесок у розвиток світової авіації і космонавтики», – такими словами почала розмову з юними читачами пані Олена. Письменниця довела учням, що з дитинства треба добре вчитись, постійно поповнювати свій багаж знань, а також, обов’язково мріяти, ставити цілі і наполегливо йти їм назустріч. Юні читачі прослухали у виконанні автора чудову казку про Полярну зірку та переглянули відеоролик про сузір’я Великої Ведмедиці. Наприкінці зустрічі діти замислились над своїм призначенням і від душі захотіли дізнатися про навколишній світ більше!ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: