vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

11 квітня біля багатьох меморіальних пам’ятників та руїн крематоріїв запалахкотіли поминальні свічки. Цей день скорботи для багатьох народів світу.

DSC08042

Працівники бібліотеки імені Віктора Некрасова разом з усім цивілізованим світом відзначили Міжнародний день визволення в’язнів концтаборів, запропонувавши читачам перегляд історичної літератури “Пам’ять палаючих років”.
Існують різні версії, коли, де і ким уперше було запроваджено практику “концентрування” затриманих чи полонених у таборах. Фашисти називали стаціонарні концентраційні табори шталагами. На території України такі табори створювали більшовицький та нацистський тоталітарні режими, що свого часу тут володарювали. Гітлерівці та їхні союзники загалом закатували в таборах і тюрмах та позбавили життя в ході масових знищень до 6 млн. осіб мирного населення та військовополонених. Віктор Некрасов, ім’я якого у назві цієї бібліотеки, все своє життя боровся за правду. В день 25 роковин розстрілів фашистами в Бабиному Яру виступив з промовою на багатотисячному мітингу з вимогою до влади встановити пам’ятник жертвам нацизму. На території України було знищено 1 млн. 600 тисяч євреїв. На Нюрнберзькому процесі 1945 – 1946 років система гітлерівських концтаборів була засуджена як прояв антилюдяності.