Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

З нагоди 55-річчя польоту людини у космос у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні 10 квітня відкрито книжкову виставку «Шлях у космос».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На ній представлена література для усіх вікових категорій за принципом: «Для тих, хто уміє читати». Малеча із величезною зацікавленістю може погортати ілюстровані енциклопедичні довідники про космос для дошкільнят та учнів початкової школи, школярі середнього і старшого віку можуть скористатися тематичною папкою «Космічна одисея України», науково-популярною та довідковою літературою, а люди поважного віку – спогадами та записками космонавтів. На виставці представлено матеріал про космонавтів – першопрохідців Всесвіту та першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка. Багато матеріалів розповідають про вчених – основоположників теоретичної космонавтики, а також для допитливих про галактики, планети, зірки, астероїди та метеорити, штучні супутники Землі, космодроми, які розташовані на нашій планеті. Впевнені, що кожен відвідувач знайде для себе цікаву літературу, яка допоможе розширити знання про такий далекий, але разом з тим такий цікавий і ще незвіданий космос.