vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

11 квітня до Дня космонавтики у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні для учнів 3-А класу ЗНЗ № 199 була проведена інформаційна година «Українські піонери космонавтики».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Бібліотекар Ольга Соломонюк побудувала цікаву бесіду-діалог із школярами про засновників космосу та космонавтів, у ході якої діти довідалися про:
• українського вченого, житомирянина Сергія Петровича Корольова, який сконструював ракетно-зенітні системи та космічні кораблі «Восток» й «Восход»;
• полтавського хлопчика Сашка Шаргея, який у дитинстві любив спостерігати за зірками і це захоплення переросло іще в дитинстві в маленькі відкриття, які згодом, у свої 16 років, зумів систематизувати і створити розрахунки польоту на Місяць, завдяки яким американські астронавти висадилися на Місяць і відкрили всьому світові ім’я Юрія Кондратюка – під яким був змушений усе життя «переховуватися» Сашко Шаргей;
• першого космонавта Юрія Гагаріна;
• першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка;
• музеї космонавтики у Полтаві та Житомирі;
• квартиру-музей Сергія Корольова у Житомирі.
Також третьокласники змогли за допомогою Інтернет-ресурсу побачити нашу планету Земля із космосу такою, якою її бачать космонавти, перебуваючи на орбітальній станції.
Кожен учень мав нагоду почитати, погортати книжку з виставки «Шлях у космос».
Впевнені, що ця зустріч залишила багато приємних вражень у третьокласників, збагатила їхні знання про космос та розширила кругозір.
На завершення для працівників бібліотеки школярі заспівали нову пісеньку про маму, а бібліотекарі вручили подарунок для класу – буклет про бібліотеку, який отримала вчителька Олена Стадник, а кожному учневі дісталася «фірмова» закладинка бібліотеки, на якій є світлини із попередніх зустрічей із цими дітками.
Із яким задоволенням розглядали гості подарунки! Приємно працівникам бібліотеки, коли даруєш радість іншим!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: