Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

11 квітня до Дня космонавтики у бібліотеці сімейного читання імені Садріддіна Айні для учнів 3-А класу ЗНЗ № 199 була проведена інформаційна година «Українські піонери космонавтики».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Бібліотекар Ольга Соломонюк побудувала цікаву бесіду-діалог із школярами про засновників космосу та космонавтів, у ході якої діти довідалися про:
• українського вченого, житомирянина Сергія Петровича Корольова, який сконструював ракетно-зенітні системи та космічні кораблі «Восток» й «Восход»;
• полтавського хлопчика Сашка Шаргея, який у дитинстві любив спостерігати за зірками і це захоплення переросло іще в дитинстві в маленькі відкриття, які згодом, у свої 16 років, зумів систематизувати і створити розрахунки польоту на Місяць, завдяки яким американські астронавти висадилися на Місяць і відкрили всьому світові ім’я Юрія Кондратюка – під яким був змушений усе життя «переховуватися» Сашко Шаргей;
• першого космонавта Юрія Гагаріна;
• першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка;
• музеї космонавтики у Полтаві та Житомирі;
• квартиру-музей Сергія Корольова у Житомирі.
Також третьокласники змогли за допомогою Інтернет-ресурсу побачити нашу планету Земля із космосу такою, якою її бачать космонавти, перебуваючи на орбітальній станції.
Кожен учень мав нагоду почитати, погортати книжку з виставки «Шлях у космос».
Впевнені, що ця зустріч залишила багато приємних вражень у третьокласників, збагатила їхні знання про космос та розширила кругозір.
На завершення для працівників бібліотеки школярі заспівали нову пісеньку про маму, а бібліотекарі вручили подарунок для класу – буклет про бібліотеку, який отримала вчителька Олена Стадник, а кожному учневі дісталася «фірмова» закладинка бібліотеки, на якій є світлини із попередніх зустрічей із цими дітками.
Із яким задоволенням розглядали гості подарунки! Приємно працівникам бібліотеки, коли даруєш радість іншим!ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: