vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

10 квітня, напередодні Всесвітнього дня авіації і космонавтики, бібліотекою Дружби народів для учнівської молоді Гімназії № 34 “Либідь” проведено професіографічну екскурсію «Навчаються літати соколята» до Авіаційно-космічного центру Київського палацу дітей та юнацтва.

Digital StillCamera

Молодь познайомилися з колективом досвідчених педагогів, льотчиків зокрема, з полковником Михайлом Михайловичем Лисенком, який провів захоплюючу екскурсію по центру, розповів про досягнення вітчизняної та світової авіації та космонавтики, показав тренажери, на яких діти проходять попередню льотну підготовку, ознайомив з авіаційними професіями. Учні мали можливість спостерігати за вихованцями центру – хлопчиками і дівчатками, які на льотних тренажерах вирішували складні навігаційні завдання, виконували політ удень і вночі при мінімумі погоди тощо.
Центр залучає учнівську молодь до аерокосмічної діяльності, згуртовує дітей, закоханих у небо, допомагає їм у виборі улюбленої справи та підготовці до вступу в навчальні заклади цивільної й військової авіації.
Професіографічна екскурсія як нова форма профорієнтаційної роботи дала можливість молоді поспілкуватись із професіоналами, безпосередньо ознайомитись із льотними професіями, в реальних умовах отримати інформацію із першоджерел.
Цей захід було організовано при сприянні полковника Петра Івановича Мирошниченка – члена бібліотечного активу, якому колектив щиро завдячує за плідну співпрацю.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: