Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

10 квітня, напередодні Всесвітнього дня авіації і космонавтики, бібліотекою Дружби народів для учнівської молоді Гімназії № 34 “Либідь” проведено професіографічну екскурсію «Навчаються літати соколята» до Авіаційно-космічного центру Київського палацу дітей та юнацтва.

Digital StillCamera

Молодь познайомилися з колективом досвідчених педагогів, льотчиків зокрема, з полковником Михайлом Михайловичем Лисенком, який провів захоплюючу екскурсію по центру, розповів про досягнення вітчизняної та світової авіації та космонавтики, показав тренажери, на яких діти проходять попередню льотну підготовку, ознайомив з авіаційними професіями. Учні мали можливість спостерігати за вихованцями центру – хлопчиками і дівчатками, які на льотних тренажерах вирішували складні навігаційні завдання, виконували політ удень і вночі при мінімумі погоди тощо.
Центр залучає учнівську молодь до аерокосмічної діяльності, згуртовує дітей, закоханих у небо, допомагає їм у виборі улюбленої справи та підготовці до вступу в навчальні заклади цивільної й військової авіації.
Професіографічна екскурсія як нова форма профорієнтаційної роботи дала можливість молоді поспілкуватись із професіоналами, безпосередньо ознайомитись із льотними професіями, в реальних умовах отримати інформацію із першоджерел.
Цей захід було організовано при сприянні полковника Петра Івановича Мирошниченка – члена бібліотечного активу, якому колектив щиро завдячує за плідну співпрацю.