vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 
Графік обслуговування вкористувачів бібліотеках з 1 вересня 2021 року

af

У рамках києвознавчого проекту «Сторінки Києва гортаю, Поділ свій рідний я вивчаю» до бібліотеки імені Олександра Грибоєдова завітали читачі на бібліоекскурс «І пензель Врубеля Кирилівську церкву осяяв».

8

Про дивовижний творчий шлях знаного художника Михайла Врубеля та про долю Кирилівської церкви розповідала людина, що не один рік займалась дослідженням Кирилівської церкви – Марголіна Ірина Євгенівна. Ірина Євгенівна кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України, що вже понад 30 років працює у заповіднику «Софія Київська» та багато років присвятила вивченню архітектури, живопису, некрополю та архівних документів Кирилівської обителі. Завдяки її дослідженням в науковий обіг введено багато нових даних та вийшло чимало книжок по цій темі. Півтори години захоплюючої розповіді пролетіли на одному подиху, залишивши приємні враження у користувачів бібліотеки. Ірина Євгенівна зуміла заохотити слухачів до більш детального вивчення історії та живопису Кирилівської обителі та окремих творів Михайла Врубеля.