vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

У рамках києвознавчого проекту «Сторінки Києва гортаю, Поділ свій рідний я вивчаю» до бібліотеки імені Олександра Грибоєдова завітали читачі на бібліоекскурс «І пензель Врубеля Кирилівську церкву осяяв».

8

Про дивовижний творчий шлях знаного художника Михайла Врубеля та про долю Кирилівської церкви розповідала людина, що не один рік займалась дослідженням Кирилівської церкви – Марголіна Ірина Євгенівна. Ірина Євгенівна кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України, що вже понад 30 років працює у заповіднику «Софія Київська» та багато років присвятила вивченню архітектури, живопису, некрополю та архівних документів Кирилівської обителі. Завдяки її дослідженням в науковий обіг введено багато нових даних та вийшло чимало книжок по цій темі. Півтори години захоплюючої розповіді пролетіли на одному подиху, залишивши приємні враження у користувачів бібліотеки. Ірина Євгенівна зуміла заохотити слухачів до більш детального вивчення історії та живопису Кирилівської обителі та окремих творів Михайла Врубеля.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: