Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Довгоочікувана квітуча та зеленоока весна принесла до бібліотеки імені Валі Котика радість, щастя та позитив. Недаремно саме 2 квітня, в день народження Ганса Хрістіана Андерсена, відзначається Міжнародний день дитячої книги.

20160407_144121

7 квітня на книгознавчий ранок «Книжковим всесвітом – у світ дитинства» до бібліотеки завітала співробітниця Музею книгодрукарства Галина Карпенчук.
Ця молода дівчина відразу заволоділа увагою читачів бібліотеки, учнів 2 – 3 класів ЗНЗ №10. Її розповідь про історію книгодрукарства взагалі та історію виникнення дитячої книги захопила школярів. Діти довго не хотіли відпускати пані Галину, задаючи їй одне питання за іншим.
Галина Володимирівна ілюструвала свою розповідь фотографіями та копіями експонатів з музею. Годинна зустріч промайнула непомітно, але скільки нових вражаючих фактів дізналися школярі за цей невеликий проміжок часу.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: