Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

7 квітня в читальній залі бібліотеки імені Джамбула відбулася творча година «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі». Учасники заходу – восьмикласники ЗНЗ № 156 зацікавилися тим, як же народжується її величність Поезія?

DSCN1617

Що таке поезія? Це – свято
Грає в тобі музикою слів,
Молодечо, радісно, крилато
Викресає іскру із очей
Ольга Медуниця

Поезія… Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність. Поетичне слово містить у собі якусь незриму, непомітну і водночас велику силу. Воно народжується не на землі, а десь у височіні блакитного неба. Давно відомо, яка сила впливу поезії на почуття. Психологи відзначають, що люди, які звертаються до поезії, м`якші, стають добрішими, емоційнішими тих, хто до неї байдужий.
7 квітня в читальній залі бібліотеки імені Джамбула відбулася творча година «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі». Учасники заходу – восьмикласники ЗНЗ № 156 зацікавилися тим, як же народжується її величність Поезія? Мета зустрічі – ознайомлення учнівської молоді з сучасною українською поезією і через поезію плекати високі почуття, духовно збагачувати молодих людей. З привітанням і вступним словом «Поезія в духовному житті людини» до учасників зустрічі звернулась завідувачка бібліотеки Тетяна Маркевич. «Творча мастерня поета» – такою була тема бесіди відомої української поетеси Світлани Макаревської, яка розповіла про свою поетичну творчість, про те, як народжуються вірші, ознайомила присутніх зі своєю поезією. Активними учасниками зустрічі були учні. Вони читали вірші українських поетів, розмірковували про роль і значення поезії в духовному та культурному розвитку молодої людини. Працівниками бібліотеки було підготовлено перегляд літератури «Поезія – це завжди неповторність».