vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

3 квітня в бібліотеці № 11 відбулось чергове засідання клубу декоративно-прикладного мистецтва «Натхнення».Юні художники опановують досить складний вид художньої творчості – стилізацію форм рослинного світу під час створення декоративної композиції, а також орнамент і контраст у кольорі. Ці корисні навички знадобляться на наступному етапі прикладної діяльності – під час знайомства з символікою писанок.
Цього разу не обійшлося без приємних сюрпризів для членів клубу: Міжнародний благодійний фонд «INSHE ZHITTIA» нагородив клуб «Натхнення» при бібліотеці № 11 сертифікатом за участь у «Конкурсі без кордонів – 2015» як творчий, талановитий колектив небайдужих людей. Бурма Даринка відзначена дипломом і призами глядацьких симпатій, сертифікати учасників у конкурсу «Різдвяні узори – 2015» отримали Задачина Вероніка, Коломієць Марійка, Шепета Стефанія, Корсак Євген, Тукаленко Сашко та Наривкіна Тетяна.
Бібліотека № 11 та її творче об’єднання запрошує всіх бажаючих, професіоналів і аматорів взяти участь у квітневих майстер-класах з розписування писанок. Для когось це стане першим знайомством з дивовижним таїнством створення Великоднього дива, хтось удосконалить свої навички в оволодінні писанковими орнаментами, які давно стали складовою національної традиції.
Слідкуйте за нашими оголошеннями у Фейсбуці і Твіттері! Ласкаво запрошуємо на майстер – класи!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: