Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

3 квітня в бібліотеці № 11 відбулось чергове засідання клубу декоративно-прикладного мистецтва «Натхнення».Юні художники опановують досить складний вид художньої творчості – стилізацію форм рослинного світу під час створення декоративної композиції, а також орнамент і контраст у кольорі. Ці корисні навички знадобляться на наступному етапі прикладної діяльності – під час знайомства з символікою писанок.
Цього разу не обійшлося без приємних сюрпризів для членів клубу: Міжнародний благодійний фонд «INSHE ZHITTIA» нагородив клуб «Натхнення» при бібліотеці № 11 сертифікатом за участь у «Конкурсі без кордонів – 2015» як творчий, талановитий колектив небайдужих людей. Бурма Даринка відзначена дипломом і призами глядацьких симпатій, сертифікати учасників у конкурсу «Різдвяні узори – 2015» отримали Задачина Вероніка, Коломієць Марійка, Шепета Стефанія, Корсак Євген, Тукаленко Сашко та Наривкіна Тетяна.
Бібліотека № 11 та її творче об’єднання запрошує всіх бажаючих, професіоналів і аматорів взяти участь у квітневих майстер-класах з розписування писанок. Для когось це стане першим знайомством з дивовижним таїнством створення Великоднього дива, хтось удосконалить свої навички в оволодінні писанковими орнаментами, які давно стали складовою національної традиції.
Слідкуйте за нашими оголошеннями у Фейсбуці і Твіттері! Ласкаво запрошуємо на майстер – класи!ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: