Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

28 березня в бібліотеці імені Юрія Збанацького в рамках тижня дитячого читання, який проходить під гаслом «В час канікул весняних в нас щорічне свято книг», з учнями 5-В класу СШ № 93 проведено літературну гру «Книга – чудо із чудес і хто читає, той перемагає».

DSCN0273

Сила книги безмежна. Без неї людина сліпа. Протягом всього життя ми звертаємося до книги. Вона відкриває нам небачені обрії, допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, життя. Книга – мудрий друг, який, не вміючи говорити, розповідає про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ.
Сюрпризом для дітей стала поява на заході старшого наукового співробітника Музею книги та друкарства України Коренди Лариси Григорівни. Її виступ справив на дітей враження, подібне до подорожі на машині часу. Читайлики з цікавістю слухали історію виникнення книги та розглядали наочні матеріали.
Всіх учасників Лариса Григорівна запросила відвідати Музей книги та друкарства, що знаходиться на території Києво-Печерської Лаври.