Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

26 березня в музеї Миколи Лисенка відбулося 237 засідання Літературного форуму, на якому юна читачка бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні чотирнадцятирічна Дарія Куликова презентувала свої поетичні твори.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Перший свій вірш дівчинка написала у 5 років. Із того часу вона не полишає поезії. Дарія говорить про те, що їй болить: про війну, яка забирає у матерів синів, красу рідного краю, показує своє поняття патріотизму, любові до Батьківщини, своєї Землі – висловлює свою громадянську позицію.

Дратує бездіяльність влади,

Байдужість до Землі, своєї хати,

Зухвальство лікарів і водіїв,

Наявність злодіїв і їх боїв.

І ти називаєш себе патріотом?

Схожості більше у тебе із кротом.

Замислись, будь ласка, над цими словами –

Любов до країни проявляй ділами.

Дарія вчиться у 9-А класі ЗНЗ № 199. Вона відмінниця. Бере участь в олімпіадах з усіх предметів на рівні району, міста. На одному із заходів, який організувала і проводила бібліотека сімейного читання, Дарія Куликова наважилася прочитати власний вірш про Майдан, чим і привернула увагу присутніх до своєї творчості.

Учасники Літературного форуму, а це в основному маститі поети, побачили талант Дарії й активно підтримали дівчинку. Це Роман Кухарук, Тетяна Іванчук, Олександра Мазіна та Анатолій Горовий. Останній навіть вирішив взяти над дівчинкою шефство. Впевнені, що Дарія « з`явилася у потрібний час у потрібному місці » і це допоможе творчо розвиватися дівчинці, бо досвідчені поети нададуть їй багато поетичних уроків, які опановують студенти – філологи.

Дарія іще не визначилася із майбутньою професією і тому піде до 10 класу. Впевнені, що закінчивши школу, дівчинка буде мати прекрасні знання, уміння і навики не тільки із шкільної програми, але й з поетики. Думаємо, що у Дарії Куликової гарний старт, а це означає, що він прискорить її шлях до мети. Тільки заповзята праця сприяє розкриттю таланту, формуванню глибокого інтелектуала, відточує майстерний професіоналізм.

Письменниками не народжуються. Ними стають після гарного навчання та в результаті наполегливої праці, а потім удосконалюються усе своє життя.

Тож бажаємо великій  нашій розумниці, особистості, скромній, тактовній дівчинці великого майбутнього.

Але нічого… Не здамось!

Здаватись в рабство ми не звикли!

Ми зробим все, щоб нам жилось

Прекрасно в вільній Україні!ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: