vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

24 березня в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання та з нагоди відзначення 160-річчя від дня народження Івана Франка, бібліотека імені Олександра Грибоєдова у творчому тандемі з ДНЗ № 98 провела театралізовані читання «Франкові казки ми читаємо залюбки».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

«Життя, – говорив Іван Франко, – мені мало всміхалося, а діти були тим весняним сонячним промінням, яке зігрівало моє серце». Саме для них, найменших, Каменяр написав майже п’ятдесят казок. Завідувачка бібліотеки Тамара Мусієнко разом з дітворою мандрувала стежками чарівного і неповторного світу казок Івана Франка. Ритмізована проза, мовне багатство, соковиті фарби дотепного жарту радісно сприймались серцем і душею кожної дитини. На галявині казок читайлики розфарбовували сюжети з казок, додаючи різнобарв’я кольорів, самі озвучували казки, спробували себе у ролі
акторів. Казочки «Ріпка» та «Киця», «Лисичка та журавель» з дитячою безпосередністю відкрили світ справжнього дива…і казки. Дуже хочеться, щоб мрії, а значить казки ніколи не зникали, та щоб не черствіли дитячі душі.


Нові надходження

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: