Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af

24 березня в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання та з нагоди відзначення 160-річчя від дня народження Івана Франка, бібліотека імені Олександра Грибоєдова у творчому тандемі з ДНЗ № 98 провела театралізовані читання «Франкові казки ми читаємо залюбки».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

«Життя, – говорив Іван Франко, – мені мало всміхалося, а діти були тим весняним сонячним промінням, яке зігрівало моє серце». Саме для них, найменших, Каменяр написав майже п’ятдесят казок. Завідувачка бібліотеки Тамара Мусієнко разом з дітворою мандрувала стежками чарівного і неповторного світу казок Івана Франка. Ритмізована проза, мовне багатство, соковиті фарби дотепного жарту радісно сприймались серцем і душею кожної дитини. На галявині казок читайлики розфарбовували сюжети з казок, додаючи різнобарв’я кольорів, самі озвучували казки, спробували себе у ролі
акторів. Казочки «Ріпка» та «Киця», «Лисичка та журавель» з дитячою безпосередністю відкрили світ справжнього дива…і казки. Дуже хочеться, щоб мрії, а значить казки ніколи не зникали, та щоб не черствіли дитячі душі.