Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Триває Тиждень дитячого читання. У бібліотеці імені Корнія Чуковського відбуваються заходи циклу «Книжкова веселка».


DSC07287

21  березня  у   Всесвітній  день  поезії з учнями   4 класу   ЗНЗ № 3 проведено  поетичну хвилинку «Вшановуєм тебе, Кобзарю, словом!» та літературну мандрівку « Франко – дітям».

Школярі  виразно  декламували вірші  Тараса Шевченка «Мені тринадцятий минало», «І виріс я на чужині», «Садок вишневий коло хати». А  завідувачка бібліотеки Довгалюк Олена познайомила їх з казками Івана Яковича Франка «Абу-Касимові капці», «Заєць і Їжак », «Кролик і  Ведмідь»,  «Три міхи хитрощів».  Іван Франко любив дітей. «Життя, – говорив він, – мені мало всміхалося, а діти були тим весняним сонячним промінням, яке зігрівало моє серце». Так  не одне покоління дітей  виросло на творчості цих багатогранних митців слова.

22 та 23 березня для читачів середнього та старшого шкільного віку представлено  перегляд літератури  «Українська класика у коміксах» й  літературний калейдоскоп «Сучасні письменники  –  дітям».

 ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: