Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

20 березня 2016 року у бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відбулось 40-е засідання клубу києвознавців «Кияни».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У вступному слові голова клубу Віталій Баканов представив гостям члена клубу Євгена Леонідовича Маковського. Євген Маковський – автор сайтів з історії Києва та Подолу, києвознавець і письменник, презентував свою нову книжку «Веселые истории из школьной и лагерной жизни», присвячену рідній для автора школі № 17 ( вул. Кирилівська, 8). Це спогади про однокласників, вчителів та про відпочинок в піонерських таборах. В книжці – веселі історії, рідний Поділ, друзі, шкільні роки, канікули і випускний вечір! Ця книжка з дарчим підписом була подарована бібліотеці.
Зеленська Валентина Петрівна у віршованій формі опоетизувала свої шкільні роки у 157-й київській школі. Євген Рейцен поділився спогадами про перебування у шкільному піонерському таборі.
Юлія Діденко у своїй хвилюючій доповіді зупинилась на нових несподіваних фактах Куренівської трагедії 1961 року, яка вже 55 років відлунює гірким щемом у серцях та спогадах киян. Долучився до вшанування жахливої дати і Євгеній Рейцен, який продемонстрував свої фото трагедії, поділився особистими спогадами. Також він прочитав власний вірш, присвячений трагічній подіям у Бабиному Яру.
Олена Муравйова доповнила цю розповідь, оповівши про містику Бабиного Яру. Куренівська трагедія – не єдине лихо, яке спіткало Київ у минулому сторіччі. Підключились до цього обговорення Елеонора Зима та Вадим Ляшенко. Хвилиною мовчання вшанували члени клубу пам’ять загиблих під час Куренівської трагедії.
Петро Семілєтов розповів про свої краєзнавчі дослідження залежів руди на Вигурівщині, Кирилівській стоянці та Оболоні. А також продемонстрував частину знайдених порід. Владислав Барановський, Елеонора Зима, Нінель Колоскова прочитали свої вірші про Київ.
Наприкінці засідання члени клубу з великим задоволенням прослухали пісні у виконанні Тетяни Шевчук.
Наступне засідання клубу відбудеться 3 квітня. Приходьте! Буде цікаво!ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: