vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

21 березня в бібліотеці імені Олександра Грибоєдова відкрилась виставка картин “Дивовижний світ тварин від Лариси Харитонової”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

20 картин про тварин, як єдиного світу природи, надихають своїм оптимізмом, ваблять око тонким відчуттям та гармонією кольорів, прилучають до краси навколишнього світу. Пронизливо, немов діти, з кожної картини пильно вдивляються у саму душу живі істоти. Хвилюють, бентежать, дарують життєствердну силу.

Лариса Харитонова закінчила Львівський поліграфічний інститут за спеціальністю “художник-графік”, отримавши  спеціалізацію “оформлення та ілюстрування книги”. Працювала в видавництвах “Веселка”, “Радянська школа”, в дитячому журналі “Малятко” в галузі ілюстрації та оформлення літератури для дітей. Багато років викладала “малюнок та живопис” в КНУТД. Бере активну участь в різноманітних виставках живопису, яким професійно займається понад 50 років. Живописні роботи художниці знаходяться в колекціях по всьому світу!


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: