Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
af

af

Подання пропозицій і зауважень за формою:
До 12.00 20 березня 2023 року підтримати чи відхилити пропозицію про перейменування та відмови від раніше присвоєного імені (так/ні) за посиланням:


Для закладів культури Подільського району:
podol

 

ВИНОГРАДАР

Розташований між провулком Межовим і проспектами Гонгадзе, Правди, Свободи та вулицями Косенка й Світлицького. З 1907 року тут почали спеціально під виноград орендувати земельні ділянки і вирощували прекрасні врожаї. 1_29Пізніше тут працював однойменний колгосп. Сучасна забудова житлового масиву Виноградар , що здійснювалася в 1975-87 роках, розташована на територїї між проспектом Правди, озером Синім, проспектом Гонгадзе та провулком Межовим, винрадгоспом «Нивки» та Пуща-Водицьким лісом. Прилягає до місцевостей Берковець, Вітряні гори (межує з житловим масивом Вітряні Гори по просп. Свободи, вулицями Галицькою та Світлицького), Замковище, Мостище, Западинки, Нивок, Пріорки і селища Шевченка. Завітайте на Поділ. Пройдіться його старовинними вулицями і провулками, що мальовничо розбігаються навколо головного майдану і зберігають навіть залишки середньовічного планування, зупиніться біля старих будинків, храмів, відкрийте для себе острівці подільської невмирущої давнини, помилуйтеся обрисами старого міста, бо тут збереглося 425 пам’яток архітектури. Відчуйте потужну духовну ауру, що панує лише на Подолі. Її творили протягом віків будівничі і поети, учені мужі й композитори, служителі культу й художники

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *