vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

До святкування Всесвітнього дня поезії, в рамках тижня дитячого читання, працівники бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні 21 березня залучили дошкільнят ДНЗ № 495


P3210123
До святкування Всесвітнього дня поезії, в рамках тижня дитячого читання, працівники бібліотеки сімейного читання імені Садріддіна Айні 21 березня залучили дошкільнят ДНЗ № 495. Це були діти групи «Дзвіночок», які є частими відвідувачами бібліотеки.
Малеча із радістю вступила у діалог із бібліотекарем Ольгою Соломонюк. Ольга Вікторівна допомогла зв’язно усвідомити малечі поняття поезія – вірш – пісня. Вона презентувала гостям нові книжки поезій для дошкільнят: «Як Цуценя сніжинки ловило» Лідії Повх, «Абетка» Світлани Кісар, «На веселій вулиці» Наталки Поклад та збірки «Лісовий урок» й «Кицин дім». Бібліотекар майстерно читала поезії. Малеча із великим задоволенням їх слухала. Ользі Вікторівні взялися «допомагати» діти, які уже вміють читати : Іллюша, Тимофій, Настуся, Сашко. Вони чинно сідали поруч із бібліотекарем і намагалися правильно, а головне, так само виразно читати вірші. Із великим задоволенням малюки прослухали Пісеньку про Абетку – офіційний саундтрек додатка Балакаюча Абетка та переглянули мультфільм «Як Петрик П`яточкин слоників рахував» Тараса Яловеги, який супроводжується віршами та піснями. На завершення дошкільнята продекламували вірші, які знають, та заспівали пісеньки про маму й бабусю. А працівники бібліотеки підготували подарунок-сюрприз: вручили методисту Світлані Набок проспект про бібліотеку сімейного читання та фірмові закладини, на яких є світлини із дошкільнятами із ДНЗ № 495. «Дзвіночки» із великою цікавістю розглядали виставку картин Цезерія Ганушкевича, виставки дитячих робіт «Стрітинські жайворонки» та «Моя перша виставка», що розміщені у Казкограді, та погортали улюблені книжечки. Зустріч закінчилася, а в дитячих голівках чітко закріпилося усвідомлення понять: поезія – вірш – пісня. Чудово, що із кожним відвідуванням бібліотеки малеча отримує нові знання, які з часом допоможуть їм у навчанні та поступово формують і підвищують їхній рівень інтелекту .


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: