Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

16 березня 2016 року у рамках києвознавчого проекту «Сторінки Києва гортаю, Поділ свій рідний я вивчаю»

P308000416 березня 2016 року у рамках києвознавчого проекту «Сторінки Києва гортаю, Поділ свій рідний я вивчаю», читачі бібліотеки імені Олександра Грибоєдова вирушили у віртуальну прогулянку «Урочище Гончари і Кожум’яки: мандрівка крізь віки».

Під час заходу гості дізнались історію цієї місцевості, починаючи з часів Київської Русі і до сьогодення, отримали інформацію про видатних діячів, що тут проживали й творили. Під час заходу бібліограф Кононюк Дар’я розповіла про деякі особливості нового мікрорайону Воздвиженка, на які варто звернути увагу, прогулюючись цією місциною. Наостанок відвідувачі відкрили для себе чимало нового про Свято-Покровську церкву на Пріорці, що розташована неподалік від бібліотеки та добре знайома читачам. Києвознавчий проект заохотив відвідувачів пізнавати якомога більше про рідне місто, вивчати його історію і звертати увагу на здавалося б уже знайомі місця та відкривати їх для себе по новому. Гості з радістю чекатимуть на наступне відеознайомство, заплановане на березень місяць, яке дозволить кожному охочому ознайомитись з Кирилівською церквою та відомим художником Михайлом Врубелем.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: