vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

16 березня 2016 року у рамках києвознавчого проекту «Сторінки Києва гортаю, Поділ свій рідний я вивчаю»

P308000416 березня 2016 року у рамках києвознавчого проекту «Сторінки Києва гортаю, Поділ свій рідний я вивчаю», читачі бібліотеки імені Олександра Грибоєдова вирушили у віртуальну прогулянку «Урочище Гончари і Кожум’яки: мандрівка крізь віки».

Під час заходу гості дізнались історію цієї місцевості, починаючи з часів Київської Русі і до сьогодення, отримали інформацію про видатних діячів, що тут проживали й творили. Під час заходу бібліограф Кононюк Дар’я розповіла про деякі особливості нового мікрорайону Воздвиженка, на які варто звернути увагу, прогулюючись цією місциною. Наостанок відвідувачі відкрили для себе чимало нового про Свято-Покровську церкву на Пріорці, що розташована неподалік від бібліотеки та добре знайома читачам. Києвознавчий проект заохотив відвідувачів пізнавати якомога більше про рідне місто, вивчати його історію і звертати увагу на здавалося б уже знайомі місця та відкривати їх для себе по новому. Гості з радістю чекатимуть на наступне відеознайомство, заплановане на березень місяць, яке дозволить кожному охочому ознайомитись з Кирилівською церквою та відомим художником Михайлом Врубелем.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: