Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

Літературний пазл «Літературні барви Англії» запропонувала учням 5-Б класу ЗНЗ № 118 15 березня зібрати завідувачка бібліотеки імені Олександра Копиленка для дітей Лариса Жарова.


IMG_9749
Діти в ігровій формі по-новому подивилися на добре відомі старовинні та сучасні англійські казки: про фантастичних звірів та звичайних тварин, добрих велетнів та безстрашних лицарів, підступних відьом та добрих чарівниць. Школярі дізналися багато цікавих та маловідомих фактів про видатних дитячих письменників Туманного Альбіону, історію створення всесвітньовідомих літературних персонажів. Читачам відкрився великий світ пригод, добрих казок, повчальних оповідок, написаних легкою універсальною мовою, зрозумілою дітям всього світу, з неперевершеним англійським гумором. Така зустріч з яскравим сузір’ям англійських письменників зацікавила та заворожила школярів, подарувавши незабутню радість спілкування з Літературою і впевненість в тому, що добро завжди перемагає.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: