Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

 

af
 

«Святий Київ наш великий» – під такою назвою 13 березня в бібліотеці ім. О. Грибоєдова відбулась літературна екскурсія київськими стежками Тараса Шевченка.


P3050023
Яким у 19 ст було наше місто, коли великий митець ходив його вулицями, милувався «картинами златоглавого, садами повитого й тополями увінчаного» Києва. Коли слухав, як «реве ревучий», вдивлявся у задніпровські далі та відвідував Контрактовий ярмарок на Подолі. В захоплюючу екскурсію повела учнів школи-інтернату № 5 (для дітей з вадами зору) Нінель Миколаївна Колоскова – історик, поет, дослідниця творчості Т. Шевченка, що працює в Національному музеї Т. Шевченка. Автор публікацій «До історії будинку, що на Козиному болоті», «В. Г. Кричевський – ідейний натхненник та один із засновників першого музею Т. Шевченка в Києві», ініціатор та організатор виставки «Шевченківський Київ у старих листівках» з приватної колекції Едуарда Ослянського. А книга «Скарби української душі» розкриває тему добра, яке присутнє не тільки в творчості Шевченка, а й у його короткому та змістовному житті. З великою вдячністю книгу прийняли в подарунок бібліотека та учні. Продовжила екскурсію про незабутні враження Великого Кобзаря від Києва, які відобразились у його художніх та мистецьких творах – диктор будинку звукозапису та друку Українського товариства сліпих – Дмитренко Світлана Іванівна. Огляд літератури «Він тут ходив, він тут любив, кияни!», який провела завідувач бібліотеки Тамара Мусієнко, ознайомив школярів з києвознавчою шевченкіаною бібліотеки.ban_face

ban_face
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: