vk1 face g+ youtube (1) twit podol mail feed


Підписатися

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


27 грудня після реконструкції відкривається Дитяча бібліотека на Подолі, яка стане першою оновленої бібліотекою Києва.

Шановні користувачі!

Дякуємо, що завітали на сайт ЦБС Подільського району міста Києва. Сподіваємося, що представлена інформація буде для Вас цікавою і корисною.

  af
os

«Святий Київ наш великий» – під такою назвою 13 березня в бібліотеці ім. О. Грибоєдова відбулась літературна екскурсія київськими стежками Тараса Шевченка.


P3050023
Яким у 19 ст було наше місто, коли великий митець ходив його вулицями, милувався «картинами златоглавого, садами повитого й тополями увінчаного» Києва. Коли слухав, як «реве ревучий», вдивлявся у задніпровські далі та відвідував Контрактовий ярмарок на Подолі. В захоплюючу екскурсію повела учнів школи-інтернату № 5 (для дітей з вадами зору) Нінель Миколаївна Колоскова – історик, поет, дослідниця творчості Т. Шевченка, що працює в Національному музеї Т. Шевченка. Автор публікацій «До історії будинку, що на Козиному болоті», «В. Г. Кричевський – ідейний натхненник та один із засновників першого музею Т. Шевченка в Києві», ініціатор та організатор виставки «Шевченківський Київ у старих листівках» з приватної колекції Едуарда Ослянського. А книга «Скарби української душі» розкриває тему добра, яке присутнє не тільки в творчості Шевченка, а й у його короткому та змістовному житті. З великою вдячністю книгу прийняли в подарунок бібліотека та учні. Продовжила екскурсію про незабутні враження Великого Кобзаря від Києва, які відобразились у його художніх та мистецьких творах – диктор будинку звукозапису та друку Українського товариства сліпих – Дмитренко Світлана Іванівна. Огляд літератури «Він тут ходив, він тут любив, кияни!», який провела завідувач бібліотеки Тамара Мусієнко, ознайомив школярів з києвознавчою шевченкіаною бібліотеки.


Нові надходження

Рейтинг книг
Рік Японії в Україні

ban_face

ban_face

ban_face

сова коп1я
Погода
Київ

волог.:

тиск:

вітер: